Основні розділи
Архiв новин
< >
Контакти
тел./факс
       (057)392-30-14

тел.

       (057)392-14-82,
       (057)392-01-53
e-mail:
       stkharkov@ukr.net


Адреса: 61091, Україна,

м. Харків, вул. Танкопія 15/2

Чорнобиль: події, долі, пам’ять

2

У ці квітневі дні весь світ  згадує трагедію на Чорнобильській АЕС. Кожного року в рамках  акції «Слобожанські дзвони Перемоги»  юні краєзнавці Харківщини досліджують історію тих трагічних подій більш ніж тридцятирічної давнини. От і цього року учасники надіслали більше 20  робіт,  в яких  досліджують участь у ліквідації аварії на ЧАЕС пожежників, медичних працівників, будівельників, працівників комунальних служб та хімічних бригад Харківської області. 

unnamed

Так,  Перкіна Владислава, вихованка  Сахновщинського  будинку дитячої та юнацької  творчості, досліджувала внесок жителів Сахновщинського району у ліквідацію Чорнобильської аварії; Бєлялова Аміна, учениця Новомажарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зачепилівської районної ради у своїй роботі «Герої поруч з нами» розповіла про жителів свого села -  ліквідаторів аварії; Вєтрова Анастасія, учениця Харківської спеціалізованої школи № 15, у роботі «Чорнобиль: події, долі, пам'ять» звернула увагу не тільки на роботу пожежників – ліквідаторів, але й розповіла про самопожертву працівників Харківської швидкої допомоги, які ризикували своїм життям заради допомоги постраждалим.

Краєзнавці Дворічанського, Дергачівського, Балаклійського, Богодухівського, Зачепилівського, Сахновщинського районів, міст Куп’янська, Ізюма та Харкова у своїх роботах з любов’ю і великою повагою розповідають про своїх земляків - односельців, рідних та близьких героїв - ліквідаторів. 

45Дошка об'яв
Корисні посилання

Безымянный

 

Міністерство освіти і науки України

 logo

Департамент науки і освіти 

6270

Харківська обласна державна адміністрація

 
Мала академія наук

УДЦТКУМ

Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Комунальний заклад © 2011