Основні розділи
Архiв новин
< >
Контакти
тел./факс
       (057)392-30-14

тел.

       (057)392-14-82,
       (057)392-01-53
e-mail:
       stkharkov@ukr.net


Адреса: 61091, Україна,

м. Харків, вул. Танкопія 15/2

Навчально-науковий інститут історії і філософії гостинно відчинив свої аудиторії для проведення ІІІ Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді "Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття". Цього року участь у заході взяли 22 делегації із 16 областей України.
На пленарному засіданні учасників конференції привітали Олександра Фігура — директор Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради; Валентина Ткаченко, заступник начальника управління освіти і науки Черкаської ОДА; Сергій Неділько, директор Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді; Дмитро Омельченко, заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді; Сергій Корновенко - проректор із наукової, інноваційної та міжнародної діяльності ЧНУ ім. Б.Хмельницького. На засіданні презентували свої доповіді науковці: проф. А. Ю. Чабан, проф. С. В. Корновенко, проф. В.М.Мельниченко та проф. В. В. Масненко.
Після урочистого відкриття та пленарного засідання школярі працювали на секційних засіданнях: "Державотворчі процеси на території сучасної України від найдавніших часів до наших днів, особливості боротьби українців проти поневолення і національно-визвольні рухи"; "Історичні постаті в процесі державотворення на українських землях, їх роль і місце у боротьбі за звільнення від гніту та зовнішніх посягань, внесок у формування основ державності"; "Культура як духовна складова пошуку шляхів самоідентифікації українського народу, становлення та розвитку державності на українських землях: зміст, форми та засоби духовної і матеріальної культури"; "Історико-краєзнавчі та природні туристсько-рекреаційні об'єкти України, пов'язані з подіями державотворення та історичними постаттями".
Модераторами секцій виступили викладачі ННІ історії і філософії: к.і.н., доц. кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин О. І. Овчаренко к.і.н., ст. викл. кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки О. М. Абразумова, к.і.н., доц. кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Л. Г. Лисиця, к.і.н., викл. кафедри історії України А.І.Касян.  Кожна доповідь школярів супроводжувалася якравою презентацією, жвавим обговоренням та рекомендаціями науковців. 

DSCN2767

DSCN2786

DSCN2796

IMG_8535


Дошка об'яв
Корисні посилання

Безымянный

 

Міністерство освіти і науки України

 logo

Департамент науки і освіти 

6270

Харківська обласна державна адміністрація

 
Мала академія наук

УДЦТКУМ

Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Комунальний заклад © 2011