укр | рус
Основні розділи
Архiв новин
< >
Контакти
тел./факс
       (057)392-30-14

тел.

       (057)392-14-82,
       (057)392-01-53
e-mail:
       stkharkov@ukr.net


Адреса: 61091, Україна,

м. Харків, вул. Танкопія 15/2

19 січня 2019 року на базі Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради відбувся І (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу». У конкурсі взяли участь екскурсоводи 42 музеїв закладів освіти Харківської області та м. Харкова. Конкурс проходив у трьох номінаціях: військово-історичні музеї, музеї широкого історичного профілю та краєзнавчі музеї широкого профілю. Виступи учасників оцінювало професійне журі, яке представляли Сушко В.А., доцент кафедри теорії та історії мистецтв Харківської державної академії мистецтв, Лисенко О.Л., старший науковий співробітник Харківського історичного музею ім. М.Ф. Сумцова, Жукова О.В., співробітник Науково-методичного центру сприяння розвитку музеєзнавства та пам’яткознавства при Харківському гуманітарному університеті «Українська народна академія» та Юрченко О.Т., головний зберігач фонду Комунального закладу культури «Харківський літературний музей». Журі відзначило високий рівень підготовки юних екскурсоводів, різноманітність тематики екскурсій, використання в ході екскурсії цікавих музейних предметів, які зберігаються в музеях закладів освіти.

За результатами конкурсу були визначені переможці:

У номінації «Військово-історичні музеї»

І місце - Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;№110 Харківської міської ради;

ІІ місце - Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Барвінківської районної ради; Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Лозівської міської ради; Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №164 Харківської міської ради; Харківська гімназія №86 Харківської міської ради; Харківська гімназія №116 Харківської міської ради; Харківський дитячо-юнацький клуб моряків Харківської міської ради;

ІІІ місце - Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №170 Харківської міської ради;  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Харківської міської ради.

У номінації «Музеї широкого історичного профілю»

І місце – Комунальний заклад «Першотравнева загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради; Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №129 Харківської міської ради;

ІІ місце – Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради; Куп’янський навчально-виховний комплекс №2 Куп’янської міської ради;

ІІІ місце – Гаврилівський НВК (дитячий садок – загальноосвітій навчальний заклад) Барвінківської районної ради; Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Первомайської міської ради.

У номінації «Музеї широкого краєзнавчого профілю» -

І місце – Великобабчанський навчально-виховний комплекс Чугуївської районної ради;

ІІ місце – Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Балаклійської районної ради; Зміївський ліцей №1 Зміївської районної ради; Куп’янська гімназія №2 Куп’янської міської ради;

ІІІ місце – Красноградський навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти – заклад дошкільної освіти) №2 Красноградської районної ради; Сахновщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Сахновщинської районної ради; Куп’янський навчально-виховний комплекс №7 Куп’янської міської ради.

Усі учасники І (обласного ) туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів були нагороджені подяками та краєзнавчою літературою.

IMG-7cb9523f2bdc5d40fd39eed1105c0750-V

SAM_8009

SAM_8007

SAM_8011

SAM_8013


Дошка об'яв
Корисні посилання

Безымянный

 

Міністерство освіти і науки України

 logo

Департамент науки і освіти 

6270

Харківська обласна державна адміністрація

 
Мала академія наук

УДЦТКУМ

Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Комунальний заклад "Харківська обласна станція юних туристів" Харківської обласної ради © 2011