укр | рус
Основні розділи
Архiв новин
< >
Контакти
тел./факс
       (057)392-30-14

тел.

       (057)392-14-82,
       (057)392-01-53
e-mail:
       stkharkov@ukr.net


Адреса: 61091, Україна,

м. Харків, вул. Танкопія 15/2

Інформація про проведення обласних змагань з пішохідного туризму у приміщенні серед учнівської молоді Харківщини  

        25 січня 2020 року у спортивній залі Харківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 38 Харківської міської ради (директор Поклонський О.О.) відбулися обласні особисто-командні командні змагання з пішохідного туризму. У змаганнях брали участь 136 учнів з Балаклійського, Великобурлуцького, Нововодолазького, Первомайського, Чугуївського районів Харківської області, Нововодолазької, Оскільської  об’єднаних територіальних громад, міста Чугуєва, Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Харківської міської ради, Комунального закладу «ЦДЮТ №2 Харківської міської ради», Комунального закладу «Ліцей № 112 Харківської міської ради» та вихованці Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради у трьох вікових групах. Переможцями змагань на дистанції «Смуга перешкод»  у старшій та молодшій вікових групах стали команди міста Чугуєва (тренер Лисенко С.В.), у середній групі – Комунального закладу «ЦДЮТ №2 Харківської міської ради»(група тренерів на чолі з Мкртчан Г.В.), призерами змагань стали команди Комунального закладу «Ліцей № 112 Харківської міської ради» (тренер Крупко М.Ф.), Липкуватівського ліцею  Нововодолазького  району (тренер Орда М.В.), Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Харківської міської ради міської ради (тренер Карасьов О.Л.), Балаклійського району (тренер Черненко В.В.), Чугуївського району (тренер Смалений Т.В.), Студенокського ліцею Оскільської ОТГ (тренер Цапок Р.О.).В особистому заліку переможцями стали: у молодшій групі Ткаченко Діана (Комунальний заклад «Ліцей № 112 Харківської міської ради») та Бурмагін Даніїл (м.Чугуїв, команда №2), у середній групі Васильєва Валерія (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Харківської міської ради) та Шишков Микита (м.Чугуїв), у старшій групі Цапок Каміла (Студенокський ліцей Оскільської ОТГ) та Майстровий Олексій ( м.Чугуїв, команда №1).Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.

 

P1150711

P1150712

P1150713

P1150715

P1150716

P1150718

P1150719

P1150721

P1150722


Дошка об'яв
Корисні посилання

Безымянный

 

Міністерство освіти і науки України

 logo

Департамент науки і освіти 

6270

Харківська обласна державна адміністрація

 
Мала академія наук

УДЦТКУМ

Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Комунальний заклад "Харківська обласна станція юних туристів" Харківської обласної ради © 2011