укр | рус
Основні розділи
Архiв новин
< >
Контакти
тел./факс
       (057)392-30-14

тел.

       (057)392-14-82,
       (057)392-01-53
e-mail:
       stkharkov@ukr.net


Адреса: 61091, Україна,

м. Харків, вул. Танкопія 15/2

Відповідно до наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації № 123 від 14.04.2017 р. біля смт Малинівка Чугуївського району за підтримки Чугуївської районної державної адміністрації у період з 11.05 по 15.05.2017 р. відбувся XVІ обласний зліт юних туристів-краєзнавців – активістів руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків», у якому брали участь близько 200 школярів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Харківщини. Мета зльоту – формування в учнівської молоді здорового способу життя, залучення її до активної туристсько-краєзнавчої та пошуково-дослідницької роботи з вивчення історичного минулого, духовної й культурної спадщини Слобожанщини.

На зльоті проходили змагання за напрямами: туристсько-краєзнавчий маршрут, техніка пішохідного туризму, конкурсна програма. Юні краєзнавці змагались у двох вікових категоріях − старша і молодша групи. Суддівство зльоту забезпечували працівники Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, науковці, виробничники.

Учасники зльоту демонстрували знання з географії, геології, археології, історії, екології, етнографії, навички ведення польових спостережень, виконували практичні завдання. Змагання з техніки пішохідного туризму включали етапи смуги перешкод та туристські навички з в’язання вузлів, розпалювання вогнища, надання першої медичної допомоги. У конкурсній програмі учасники зльоту представляли візитку команди, брали участь у туристсько-краєзнавчій вікторині та веселій естафеті. За результатами змагань визначилися переможці:


Старша вікова група

І місце − команда Чугуївського центру туризму і краєзнавства Чугуївської міської ради;

І місце – команда юних краєзнавців Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради;

ІІ місце − команда юних краєзнавців Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості №2» Харківської міської ради;

ІІІ місце – команда юних краєзнавців Чугуївського районного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Чугуївської районної ради.


Молодша вікова група

І місце − команда юних краєзнавців Чугуївського районного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Чугуївської районної ради;

ІІ місце -   команда Чугуївського центру туризму і краєзнавства Чугуївської міської ради;

ІІІ місце − команда юних краєзнавців Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 38 Харківської міської ради.

Переможці та призери зльоту у загальному заліку, а також на окремих етапах були нагороджені кубками та грамотами Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, краєзнавчою літературою.

SAM_4250

SAM_4252

SAM_4275

SAM_4290

SAM_4324

SAM_4328

SAM_4347


Дошка об'яв
Корисні посилання

Безымянный

 

Міністерство освіти і науки України

 logo

Департамент науки і освіти 

6270

Харківська обласна державна адміністрація

 
Мала академія наук

УДЦТКУМ

Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Комунальний заклад "Харківська обласна станція юних туристів" Харківської обласної ради © 2011