укр | рус
Основні розділи
Архiв новин
< >
Контакти
тел./факс
       (057)392-30-14

тел.

       (057)392-14-82,
       (057)392-01-53
e-mail:
       stkharkov@ukr.net


Адреса: 61091, Україна,

м. Харків, вул. Танкопія 15/2

Згідно з планом роботи Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради на 2018 рік, затвердженим Департаментом науки та освіти облдержадміністрації, 20 січня у спортивній залі Мереф'янської загальноосвітньої школи №3 (директор Галіченко Н.М.) відбулися зимові обласні змагання з велосипедного туризму серед учнівської молоді. До програми змагань було включено особисто-командні змагання з водіння велосипеду на дистанції «Фігурне водіння велосипеда», а також конкурси з правил дорожнього руху, надання першої медичної допомоги, технічний і краєзнавчий конкурси. В Оболонському лісі (поруч зі школою) учасники заходу пройшли маршрут трейл-орієнтування, який має значення для підготовки до участі у змаганнях на дистанції велосипедного ралі. У заході взяли участь  команди Дворічанського, Зміївського, Золочівського, Красноградського, Нововодолазького, Шевченківського районів, Нововодолазької та Мереф'янської територіальних громад. Загалом змагались понад сто юних спортсменів-велотуристів двох вікових груп.

У молодшій групі перемогла команда Липкуватівського НВК Нововодолазької районної ради (тренер Орда М.В.), у старшій – команда Нововодолазької гімназії (тренери Тиндик С.М., Курило Р.В.), серед призерів у загальнокомандному заліку та в окремих дисциплінах команди Золочівського (тренер Касян І.І.), Красноградського (тренери Мирончук А.І., Харченко В.М., Ярмолюк Н.В.), районів, команди Нововодолазького ліцею та гімназії (тренери Вотінцев В.О., Тиндик С.М., Курило Р.В.) та Мереф'янської територіальної громади (тренер Грицай Т.В.).

Призери змагань нагороджені грамотами Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.

DSC_0042

DSC_0050

DSC_0024

DSC_0014

DSC_0002

DSC_0036

DSC_0031 - копия


Дошка об'яв
Корисні посилання

Безымянный

 

Міністерство освіти і науки України

 logo

Департамент науки і освіти 

6270

Харківська обласна державна адміністрація

 
Мала академія наук

УДЦТКУМ

Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Комунальний заклад "Харківська обласна станція юних туристів" Харківської обласної ради © 2011