укр | рус
Основні розділи
Архiв новин
< >
Контакти
тел./факс
       (057)392-30-14

тел.

       (057)392-14-82,
       (057)392-01-53
e-mail:
       stkharkov@ukr.net


Адреса: 61091, Україна,

м. Харків, вул. Танкопія 15/2

 Згідно з планом роботи Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради на 2017 рік, затвердженим Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, у період з 9 по 15 травня команди Харківської області брали участь у змаганнях Кубку України з велотуризму серед юнаків і дорослих спортсменів біля с.Воробіївка Немирівського району Вінницької області.

Делегація області була представлена юними велотуристами з Барвінківського, Золочівського, Красноградського, Нововодолазького районів та міста Мерефи. Всі 25 учасників команд старшого (2000-2002 років народження) та молодшого (2002-2004 років народження) віку пройшли багатомісячну підготовку на трасах обласних змагань, виконали нормативи другого, першого розрядів та кандидатів у майстри спорту України. 

Програма змагань включала комбіновану дистанцію-фігурне водіння велосипеду, тріал і велосипедний крос а також багатокілометрові дистанції велораллі. Основними нашими суперниками біли спортсмени Вінницької області. Значно відстають у підготовці та майстерності школярі та дорослі спортсмени Полтавської, Волинської, Сумської, Запорізької, Кіровоградської областей, які брали участь у заході.

Серед старших юнаків абсолютним переможцем став учень Барвінківського аграрного коледжу Горб Давид, який разом із своїм товаришем по команді Ордою Станіславом з Нововодолазького району виконав норматив кандидата у майстри спорту. Одним з найсильніших серед старших юнаків став учень Добренського навчально-виховного комплексу Красноградського району Шолох Володимир. Другою серед старших дівчат стала Карина Лиганенко з Липкуватівського навчально-виховного комплексу Нововодолазького району. У цій віковій групі довго лідирувала учениця Мереф'янської загальноосвітньої школи № 7 Романовська Марина, але, на жаль, не подолала дистанцію фігурного водіння і в призери у загальному заліку не попала. Серед молодших юнаків всі призери наші – переможцем став Ковтун Віталій з Нової Водолаги, другим і третім були Веретільник Дмитро і Бабенко Вадим із Золочівського району.

Серед молодших дівчат виграла Юрченко Вікторія з Золочева, другою була Кізіченко Анастасія з Добреньки, а третьою - Ляшенко Олександра – учениця Нововодолазької гімназії. 

У командному заліку наші молодші спортсмени перемогли, а старші поступилися господарям змагань. Варто відзначити і інших наших велотуристів, які багато зробили для перемоги – кандидатів у майстри спорту Гету Юлію і Мирончука Владислава – учнів Красноградського коледжу Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія», Артеменка Євгена, Олійника Даніїла, Бехтер Анну – учнів Золочівських шкіл №№2,3, учнів Липкуватівського навчально-виховного комплексу Нововодолазького району Головешка Данила, Юнікова Олексія, Шалімова Дмитра, Птишника Романа, Ольховську Аліну, Чечоткіну Ренату, учнів Нововодолазької гімназії Мандрику Уляну, Федоренка Дмитра, Гусєву Світлану.

Старші юнаки посіли третє місце у командному заліку і серед дорослих спортсменів. За результатами змагань школярі Харківщини виконали два нормативи кандидата у майстри спорту і вісім – першого розряду. Нині команди старшої вікової групи готуються до Чемпіонату країни, що відбудеться у липні в Кіровоградській області.

 

DSCN2924

DSCN2925 (1)

DSCN2958

DSCN2972

DSCN3106


Дошка об'яв
Корисні посилання

Безымянный

 

Міністерство освіти і науки України

 logo

Департамент науки і освіти 

6270

Харківська обласна державна адміністрація

 
Мала академія наук

УДЦТКУМ

Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Комунальний заклад "Харківська обласна станція юних туристів" Харківської обласної ради © 2011