Основні розділи
Архiв новин
< >
Контакти
тел./факс
       (057)392-30-14

тел.

       (057)392-14-82,
       (057)392-01-53
e-mail:
       stkharkov@ukr.net


Адреса: 61091, Україна,

м. Харків, вул. Танкопія 15/2

Згідно з планом роботи Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради на 2019 рік 10 квітня на території Мереф’янської ОТГ відбулися змагання з велосипедного туризму серед учнівської молоді, метою яких був відбір кращих спортсменів у збірні команди Харківщини для участі у змаганнях Кубку України серед юнаків, які відбудуться на Київщині з 8 по 12 травня. До програми  було включено змагання на комплексній дистанції. У заході брали участь  учні закладів освіти з Нововодолазького району, Золочівської, Наталинської, Нововодолазької та Мереф'янської територіальних громад. Загалом змагались понад 70 юних спортсменів-велотуристів з двох вікових груп.

Переможцями в особистому заліку на вищевказаній дистанції стали в старшій групі - Ляшенко Олександра (Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької ОТГ, тренер Тиндик С.М.), і Веретільник Дмитро ( КЗ Золочівський ліцей №2 Золочівської ОТГ, тренер  Касян І.І.), в молодшій – Сизон Анастасія ( КЗ «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Мереф’янської ОТГ, тренер Ободовський П.А.),  та Івасюк Владислав    ( КЗ Золочівський ліцей №2 Золочівської ОТГ, тренер Касян І.І.).

Окремо варто відзначити допомогу освітян міста Мерефи у організації та проведенні заходу.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради. Окремо варто відзначити допомогу освітян міста Мерефи у організації та проведенні заходу.


Дошка об'яв
Корисні посилання

Безымянный

 

Міністерство освіти і науки України

 logo

Департамент науки і освіти 

6270

Харківська обласна державна адміністрація

 
Мала академія наук

УДЦТКУМ

Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Комунальний заклад © 2011