Основні розділи
Архiв новин
< >
Контакти
тел./факс
       (057)392-30-14

тел.

       (057)392-14-82,
       (057)392-01-53
e-mail:
       stkharkov@ukr.net


Адреса: 61091, Україна,

м. Харків, вул. Танкопія 15/2

  Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік, затвердженого наказом МОН від 21.11.2018 № 642, з 09 по 15 липня 2019 року в районі села Красногорівка Білоцерківської ОТГ Великобагачанського району Полтавської області відбулися змагання Чемпіонатів України з пішохідного та велосипедного туризму. 

  Серед команд з 18 регіонів України, Харківську область представляли вихованці Чугуївського Центру туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради (тренер Лисенко С.В) і Чугуївського районного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Чугуївської районної ради (тренер Смалений Т.В.), учні Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради (тренер Волков А.Г.) і Студенокського НВК Оскільської ОТГ Ізюмського району (тренер Цапок Р.О.). За підсумками змагань на трьох дистанціях (командна смуга перешкод, крос-похід та змагання зв'язок) увійшли до десятки найсильніших команд України.

  До складу збірної команди з велотуризму ввійшли вихованці Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради (тренер Касян І.І.) учні закладів освіти Нововодолазької ОТГ (тренер Тиндик С.М.), Нововодолазького району (тренер Орда М.В.) та Золочівської ОТГ (тренери Олійник З.І., Касян І.І.).

 Команда Харківської області посіла загальнокомандне третє місце. На комплексній дистанції, яка складається з фігурного водіння велосипеду, тріалу та велосипедного кросу, Ляшенко Олександра, учениця Нововодолазького ліцею №1, стала чемпіонкою України, вдруге виконавши норматив кандидата у майстри спорту України. Бронзову медаль Чемпіонату на комплексній дистанції серед дівчат, виконавши норматив кандидата у майстри спорту України, здобула Бехтер Анна, (Золочівський ліцей №3). Другим на цій же дистанції став кандидат у майстри спорту України Юніков Олексій, (Липкуватівський ліцей Нововодолазької районної ради). Серед призерів на різних дистанціях були Федоренко Олександр (Нововодолазький ліцей №1), Лиганенко Каріна, кандидат у майстри спорту України (Липковатівський аграрний ліцей), Сухар Андрій, кандидат у майстри спорту України (Золочівський ліцей №1). 

  Призери змагань та їх тренери були нагороджені кубками, грамотами, медалями Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

 

вело 1 Вело 2 Вело 3


Дошка об'яв
Корисні посилання

Безымянный

 

Міністерство освіти і науки України

 logo

Департамент науки і освіти 

6270

Харківська обласна державна адміністрація

 
Мала академія наук

УДЦТКУМ

Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Комунальний заклад © 2011