укр | рус
Основні розділи
Архiв новин
< >
Контакти
тел./факс
       (057)392-30-14

тел.

       (057)392-14-82,
       (057)392-01-53
e-mail:
       stkharkov@ukr.net


Адреса: 61091, Україна,

м. Харків, вул. Танкопія 15/2

Обласний конкурс юних мінералогів

Щорічний обласний конкурс юних мінералогів проводиться з метою подальшого залучення школярів до занять мінералогією і петрографією, глибшого вивчення геологічних наук. конкурс проводиться в трьох вікових групах: молодша (1-5 клас), середня (6-8 клас), старша (9-11 клас).

Конкурс відбудеться 10 грудня 2016 року о 10.00 в приміщенні КЗ "Харківська обласна станція юних туристів" за адресою: м. Харків, вул. Танкрпія, 15/2, тел. для довідок: (057) 392-14-82, краєзнавчий відділ.


Всеукраїнська експедиція учнівської  молоді "Моя Батьківщина - Україна"

Експедиція «Моя Батьківщина - Україна» проводиться з метою вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи на кращих традиціях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення дітей та молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, природного різноманіття рідного краю, ознайомлення з об’єктами заповідного фонду України.

На обласну станцію юних туристів роботи подаються до 14 жовтня 2016 року за наступними напрямами: «Духовна спадщина мого роду»; «Козацькому роду нема переводу»; «Із батьківської криниці»; «З попелу забуття»;«Геологічними стежками України»; «Географія рідного краю».

Положення експедиції можна скачати тут: Моя Батьківщина - Україна - положення (76,00kb)


Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід"

Конференція проводиться з метою розвитку творчої особистості, формування філософської культури старшокласників, залучення учнівської молоді до науково-дослідницької роботи з питань філософії, історії, краєзнавства, поширення досвіду з організації роботи секції філософії Харківського територіального відділення МАН.

Учасники подають до 8 грудня поточного року попередні анкети-заявки, статтю у електронному варіанті за адресою: 61091, м. Харків, вул. Танкопія, 15/2, Харківська облСЮТур. Звертаємо увагу учасників на присутність філософського аспекту.

Положення про проведення Всеукраїнської  історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді можна скачати тут:ПОЛОЖЕННЯ ФІЛОСОФСЬКОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ 2017 (47,00kb)

 


 

ХLI обласна олімпіада юних геологів Харківщини

Юні геологи, географи, краєзнавці, дослідники   природи рідного краю! Усіх, хто цікавиться наукою про Землю, кого захоплює романтика геологічнихдосліджень, хто прагне пізнати закони природи запрошуємо взяти участь в олімпіаді! Олімпіада проходить в 2 тури:

І тур – заочний

Роботи необхідно подати до 1 березня 2016 року за адресою: 61091, м. Харків, вул. Танкопія, 15/2, облСЮТур, тел.392-14-82. В роботі необхідно вказати свою адресу, прізвище, ім'я (повністю), школу, клас. Об'єм роботи до 15 сторінок. Зробіть ілюстрації у вигляді малюнків, схем, креслень, таблиць, фотографій, вкажіть використану літературу. Перевага надається рукописним роботам.
Надіслані на конкурс роботи не повертаються.

ІІ тур – очний

Переможців І туру оргкомітет запросить  на очний  тур, який відбудеться 10 квітня 2016 року  по групах: 5-8 і 9-11 класи. Абсолютні переможці, а також школи і колективи за активну участь в олімпіаді будуть нагороджені    грамотами  і призами обласної геологічної комісії.

Умови проведення можна скачати тут: афіша олімпіади 2016 рік (139,50kb)


Обласна історико-краєзнавча пошукова експедиція учнівської та студентської молоді «Чорнобиль: події, долі, пам’ять»

Проводиться в рамках Всеукраїнського руху учнівської та студентської молоді «Моя земля – земля моїх батьків» та присвячується 30-им роковинам Чорнобильської техногенної катастрофи. 

Експедиція триває з 01.09.2015 до 26.04.2016.Подання матеріалів експедиції проводиться до 15 березня 2016 року. Роботи, які будуть надані пізніше зазначеного терміну, не приймаються. 

Методичні рекомендації: Методичні рекомендації щодо написання робіт (340,50kb)


XV обласний зліт юних краєзнавців-активістів руху учнівської молоді "Моя земля - земля моїх батьків"

Зліт проводиться 13 - 17 травня 2016 року в Золочівському районі (с. Довжик) Харківської області в польових умовах. Мандатна комісія працює з 12 до 18 години  13  травня 2016 року.

Умови проведення ХV обласного зльоту юних краєзнавців 2016 (75,00kb)


Обласна військово-патріотична акція "Слобожанські дзвони Перемоги"

Обласна акція учнівської та студентської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги» (далі - акція), проводиться в рамках руху учнівської молоді за збереження та примноження традицій, звичаїв, обрядів українського народу «Моя земля - земля моїх батьків», Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» та Всеукраїнської молодіжної акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти».Акція передбачає проведення збору конкурсних матеріалів, які містять спогади ветеранів, свідків подій, встановлені імена загиблих, розроблення краєзнавчих маршрутів шляхами бойової слави, досвід роботи волонтерських загонів з надання допомоги ветеранам війни та праці.

З умовами проведення акції можна ознайомитися тут: Слобожанські дзвони Перемоги 2016 (71,50kb)Дошка об'яв
Корисні посилання

Безымянный

 

Міністерство освіти і науки України

 logo

Департамент науки і освіти 

6270

Харківська обласна державна адміністрація

 
Мала академія наук

УДЦТКУМ

Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Комунальний заклад "Харківська обласна станція юних туристів" Харківської обласної ради © 2011