укр | рус
Основні розділи
Архiв новин
< >
Контакти
тел./факс
       (057)392-30-14

тел.

       (057)392-14-82,
       (057)392-01-53
e-mail:
       stkharkov@ukr.net


Адреса: 61091, Україна,

м. Харків, вул. Танкопія 15/2


ІХ Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід"

Конференція проводиться з метою розвитку творчої особистості, формування філософської культури старшокласників, залучення учнівської молоді до науково-дослідницької роботи з питань філософії, історії, краєзнавства, поширення досвіду з організації роботи секції філософії Харківського територіального відділення МАН.

Учасники подають до 6 грудня 2014 р. попередні анкети-заявки, статтю у роздрукованому та електронному варіантах за адресою: 61091, м. Харків, вул. Танкопія, 15/2, Харківська облСЮТур. Звертаємо увагу учасників на присутність філософського аспекту.

Положення про проведення Всеукраїнської  історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді можна скачати тут:ПОЛОЖЕННЯ ФІЛОСОФСЬКОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ 2015 (46,50kb)


Всеукраїнська історико-географічна експедиція учнівської молоді "Історія міст і сіл України"

В експедиції беруть участь учні загальноосвітніх, позашкільних закладів, громадські об’єднання дітей та молоді, педагоги, вчені, краєзнавці, громадські діячі, всі, кого цікавить історія міста чи села, проблеми збереження історичного та природного середовища рідного краю.
Кінцева мета експедиції - участь у створенні бази інформації для укладання нової редакції енциклопедичного видання «Історії міст і сіл України». Пошукові роботи  надсилати до 13 березня 2015 року.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ІСТОРИКО-ГЕОГРАФІЧНІЙ ЕКСПЕДИЦІЇ «ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ УКРАЇНИ» У 2014-2015  Н/РОЦІ: Умови Харків (54,50kb)

УМОВИ проведення Всеукраїнської історико-географічної експедиції „ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ УКРАЇНИ": Умови Київ (80,50kb)


ХL  обласна олімпіада юних геологів Харківщини

Юні геологи, географи, краєзнавці, дослідники   природи рідного краю! Усіх, хто цікавиться наукою про Землю, кого захоплює романтика геологічнихдосліджень, хто прагне пізнати закони природи запрошуємо взяти участь в олімпіаді! Олімпіада проходить в 2 тури:

І тур – заочний

Роботи необхідно подати до 1 березня 2015 року за адресою: 61091, м. Харків, вул. Танкопія, 15/2, облСЮТур, тел.392-14-82. В роботі необхідно вказати свою адресу, прізвище, ім'я (повністю), школу, клас. Об'єм роботи до 15 сторінок. Зробіть ілюстрації у вигляді малюнків, схем, креслень, таблиць, фотографій, вкажіть використану літературу. Перевага надається рукописним роботам.
Надіслані на конкурс роботи не повертаються.

ІІ тур – очний

Переможців І туру оргкомітет запросить на очний тур, який відбудеться 5 квітня 2015 року по групах: 5-8 і 9-11 класи. Абсолютні переможці, а також школи і колективи за активну участь в олімпіаді будуть нагороджені грамотами і призами обласної геологічної комісії. Чекаємо   ваших   повідомлень!

Умови проведення можна скачати тут: афіша олімпіади 2015 рік (309,50kb)


XIV обласний зліт юних краєзнавців-активістів руху учнівської молоді "Моя земля - земля моїх батьків"

Зліт проводиться 11 - 14 травня 2015 року в Золочівському районі (с. Довжик) Харківської області в польових умовах. Мандатна комісія працює з 12 до 18 години  11  травня 2015 року.

Умови проведення ХІV обласного зльоту юних краєзнавців 2015 (76,50kb)


Обласна військово-патріотична акція "Слобожанські дзвони Перемоги"

Обласна акція учнівської та студентської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги» (далі - акція), проводиться в рамках руху учнівської молоді за збереження та примноження традицій, звичаїв, обрядів українського народу «Моя земля - земля моїх батьків», Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» та Всеукраїнської молодіжної акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти».Акція передбачає проведення збору конкурсних матеріалів, які містять спогади ветеранів, свідків подій, встановлені імена загиблих, розроблення краєзнавчих маршрутів шляхами бойової слави, досвід роботи волонтерських загонів з надання допомоги ветеранам війни та праці.

Акція триває до 18 травня 2015 року.Подання матеріалів на конкурс проводиться до 3  квітня 2015 року.

З умовами проведення акції можна ознайомитися тут: Умови Слобожанські дзвони (72,00kb)


Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

Експедиція «Моя Батьківщина - Україна» проводиться з метою вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи на кращих традиціях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення дітей та молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, природного різноманіття рідного краю, ознайомлення з об’єктами заповідного фонду України.

На обласну станцію юних туристів роботи подаються до 1 листопада 2015 року за наступними напрямами: «Духовна спадщина мого роду»; «Козацькому роду нема переводу»; «Із батьківської криниці»; «З попелу забуття»;«Геологічними стежками України»; «Географія рідного краю».

Положення експедиції можна скачати тут: Моя Батьківщина - Україна - положення (76,00kb)Дошка об'яв
Корисні посилання

Безымянный

Міністерство освіти і науки України

 

Департамент науки і освіти 

6270

Харківська обласна державна адміністрація

 
Мала академія наук

УДЦТКУМ

Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Комунальний заклад © 2011