укр | рус
Основні розділи
Архiв новин
< >
Контакти
тел./факс
       (057)392-30-14

тел.

       (057)392-14-82,
       (057)392-01-53
e-mail:
       stkharkov@ukr.net


Адреса: 61091, Україна,

м. Харків, вул. Танкопія 15/2

Обласна військово-патріотична акція "Слобожанські дзвони Перемоги" ("А ми тую славу збережемо")

ІІ етап обласної акції учнівської та студентської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги» (далі - акція), проводиться в рамках руху учнівської молоді за збереження та примноження традицій, звичаїв, обрядів українського народу «Моя земля - земля моїх батьків», Всеукраїнської історико-краєзнавчої акції учнівської та студентської молоді «А ми тую славу збережемо», присвяченої 70-й річниці звільнення України від фашистських загарбників та 70-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Акція триває до 10 жовтня 2014 року. Подання матеріалів на конкурс проводиться до 10  вересня 2014 року.

З умовами проведення акції можна ознайомитися тут: Методичні рекомендації (68,50kb)


Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

Експедиція «Моя Батьківщина - Україна» проводиться з метою вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи на кращих традиціях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення дітей та молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, природного різноманіття рідного краю, ознайомлення з об’єктами заповідного фонду України.

На обласну станцію юних туристів роботи подаються до 1 листопада 2014 року за наступними напрямами: «Духовна спадщина мого роду»; «Козацькому роду нема переводу»; «Із батьківської криниці»; «З попелу забуття»;«Геологічними стежками України»; «Географія рідного краю».

Положення експедиції можна скачати тут: Моя Батьківщина - Україна - положення (76,00kb)


ХІІІ обласний зліт юних краєзнавців - активістів руху учнівської молоді "Моя земля –земля моїх батьків"

Обласний зліт юних краєзнавців проводиться в рамках руху учнівської молоді України “Моя земля – земля моїх батьків” за збереження і примноження природних багатств та історичної спадщини українського народу.

Умови проведення можна скачати тут: Умови проведення ХІІІ обласного зльоту юних краєзнавців 2014 (75,50kb), Наказ обласний 2014 (51,00kb)


ХL  обласна олімпіада юних геологів Харківщини

Юні геологи, географи, краєзнавці, дослідники   природи рідного краю! Усіх, хто цікавиться наукою про Землю, кого захоплює романтика геологічнихдосліджень, хто прагне пізнати закони природи запрошуємо взяти участь в олімпіаді! Олімпіада проходить в 2 тури:

І тур – заочний

Роботи необхідно подати до 1 березня 2015 року за адресою: 61091, м. Харків, вул. Танкопія, 15/2, облСЮТур, тел.392-14-82. В роботі необхідно вказати свою адресу, прізвище, ім'я (повністю), школу, клас. Об'єм роботи до 15 сторінок. Зробіть ілюстрації у вигляді малюнків, схем, креслень, таблиць, фотографій, вкажіть використану літературу. Перевага надається рукописним роботам.
Надіслані на конкурс роботи не повертаються.

ІІ тур – очний

Переможців І туру оргкомітет запросить на очний тур, який відбудеться 5 квітня 2014 року по групах: 5-8 і 9-11 класи. Абсолютні переможці, а також школи і колективи за активну участь в олімпіаді будуть нагороджені грамотами і призами обласної геологічної комісії. Чекаємо   ваших   повідомлень!

Умови проведення можна скачати тут: афіша олімпіади 2015 рік (309,50kb)


Обласна військово-патріотична акція "Слобожанські дзвони Перемоги"

Обласна акція учнівської та студентської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги» (далі - акція), проводиться з метою вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав та з нагоди 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Акція передбачає проведення збору конкурсних матеріалів, які містять спогади ветеранів локальних війн, свідків подій, встановлені імена загиблих, досвід роботи волонтерських загонів з надання допомоги рідним загиблих воїнів.

Акція триває до 18 травня 2014 року. Подання матеріалів на конкурс проводиться до 5  квітня 2014 року.

З умовами проведення акції можна ознайомитися тут: Слобожанські дзвони Перемоги2014 (57,50kb)


ІХ Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід"

Конференція проводиться з метою розвитку творчої особистості, формування філософської культури старшокласників, залучення учнівської молоді до науково-дослідницької роботи з питань філософії, історії, краєзнавства, поширення досвіду з організації роботи секції філософії Харківського територіального відділення МАН.

Учасники подають до 6 грудня 2014 р. попередні анкети-заявки, статтю у роздрукованому та електронному варіантах за адресою: 61091, м. Харків, вул. Танкопія, 15/2, Харківська облСЮТур. Звертаємо увагу учасників на присутність філософського аспекту.

Положення про проведення Всеукраїнської  історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді можна скачати тут:ПОЛОЖЕННЯ ФІЛОСОФСЬКОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ 2015 (46,50kb)


Всеукраїнська історико-географічна експедиція учнівської молоді "Історія міст і сіл України"

В експедиції беруть участь учні загальноосвітніх, позашкільних закладів, громадські об’єднання дітей та молоді, педагоги, вчені, краєзнавці, громадські діячі, всі, кого цікавить історія міста чи села, проблеми збереження історичного та природного середовища рідного краю.
Кінцева мета експедиції - участь у створенні бази інформації для укладання нової редакції енциклопедичного видання «Історії міст і сіл України». Пошукові роботи  надсилати до 10 березня 2013 року.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ІСТОРИКО-ГЕОГРАФІЧНІЙ ЕКСПЕДИЦІЇ «ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ УКРАЇНИ» У 2012-2013  Н/РОЦІ: Рекомендації до написання Історія міст і сіл (57,00kb)

УМОВИ проведення Всеукраїнської історико-географічної експедиції „ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ УКРАЇНИ":
 умови Експедиції історія міст і сіл (81,00kb)


  


Дошка об'яв

Увага! засідання секцій відділеня наук про Землю Харківського територіального відділення МАН відбудеться 31.01. - 01.02. 2015 на базі Комунального закладу "Харківська обласна станція юних туристів" 

Корисні посилання

Безымянный

Міністерство освіти і науки України

 

Департамент науки і освіти 

6270

Харківська обласна державна адміністрація

 
Мала академія наук

УДЦТКУМ

Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Комунальний заклад © 2011