укр | рус
Основні розділи
Архiв новин
< >
Контакти
тел./факс
       (057)392-30-14

тел.

       (057)392-14-82,
       (057)392-01-53
e-mail:
       stkharkov@ukr.net


Адреса: 61091, Україна,

м. Харків, вул. Танкопія 15/2

 

Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід"

Конференція проводиться з метою розвитку творчої особистості, формування філософської культури старшокласників, залучення учнівської молоді до науково-дослідницької роботи з питань філософії, історії, краєзнавства, поширення досвіду з організації роботи секції філософії Харківського територіального відділення МАН.

Учасники подають до 8 грудня поточного року попередні анкети-заявки, статтю у електронному варіанті за адресою: 61091, м. Харків, вул. Танкопія, 15/2, Харківська облСЮТур. Звертаємо увагу учасників на присутність філософського аспекту.

Положення про проведення Всеукраїнської  історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді можна скачати тут:ПОЛОЖЕННЯ ФІЛОСОФСЬКОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ 2017 (1) (51,50kb)


ХLII обласна олімпіада юних геологів Харківщини

Юні геологи, географи, краєзнавці, дослідники   природи рідного краю! Усіх, хто цікавиться наукою про Землю, кого захоплює романтика геологічнихдосліджень, хто прагне пізнати закони природи запрошуємо взяти участь в олімпіаді! Олімпіада проходить в 2 тури:

І тур – заочний

Роботи необхідно подати до 1 березня 2017 року за адресою: 61091, м. Харків, вул. Танкопія, 15/2, облСЮТур, тел.392-14-82. В роботі необхідно вказати свою адресу, прізвище, ім'я (повністю), школу, клас. Об'єм роботи до 15 сторінок. Зробіть ілюстрації у вигляді малюнків, схем, креслень, таблиць, фотографій, вкажіть використану літературу. Перевага надається рукописним роботам.
Надіслані на конкурс роботи не повертаються.

ІІ тур – очний

Переможців І туру оргкомітет запросить  на очний  тур, який відбудеться 9 квітня 2017 року  по групах: 5-8 і 9-11 класи. Абсолютні переможці, а також школи і колективи за активну участь в олімпіаді будуть нагороджені   грамотами  і призами обласної геологічної комісії.

Умови проведення можна скачати тут:афіша олімпіади 2017 рік (58,00kb)

 


XVІ обласний зліт юних краєзнавців-активістів руху учнівської молоді "Моя земля - земля моїх батьків"

Зліт проводиться 11 - 15 травня 2017 року в Чугуєвському районі  Харківської області в польових умовах. Мандатна комісія працює з 12 до 18 години  11  травня 2017 року.

Умови проведення ХVІ обласного зльоту юних краєзнавців 2017 (87,00kb)


Обласна військово-патріотична акція "Слобожанські дзвони Перемоги"

Обласна акція учнівської та студентської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги» (далі - акція), проводиться в рамках руху учнівської молоді за збереження та примноження традицій, звичаїв, обрядів українського народу «Моя земля - земля моїх батьків», Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» та Всеукраїнської молодіжної акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти».Акція передбачає проведення збору конкурсних матеріалів, які містять спогади ветеранів, свідків подій, встановлені імена загиблих, розроблення краєзнавчих маршрутів шляхами бойової слави, досвід роботи волонтерських загонів з надання допомоги ветеранам війни та праці.

З умовами проведення акції можна ознайомитися тут: Слобожанські дзвони Перемоги 2016 (71,50kb)Дошка об'яв
Корисні посилання

Безымянный

 

Міністерство освіти і науки України

 logo

Департамент науки і освіти 

6270

Харківська обласна державна адміністрація

 
Мала академія наук

УДЦТКУМ

Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Комунальний заклад "Харківська обласна станція юних туристів" Харківської обласної ради © 2011