укр | рус
Основні розділи
Архiв новин
< >
Контакти
тел./факс
       (057)392-30-14

тел.

       (057)392-14-82,
       (057)392-01-53
e-mail:
       stkharkov@ukr.net


Адреса: 61091, Україна,

м. Харків, вул. Танкопія 15/2

 

 У період з 1 по 4 березня в м. Решетилівка Полтавської області у спортивній залі ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського» відбувся Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні. На змагання прибуло 27 команд з м.Києва, Вінницької, Донецької, Дніпропетровської, Львівської, Луганської, Миколаївської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей - загальна кількість учасників 207 юних туристів. 

     Харківську область представляли збірна команда вихованців гуртків спортивного туризму Чугуївського центру туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради, учнів Студенокського навчально-виховного комплексу Ізюмської районної ради та Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №38 Харківської міської ради. Змагання проводилися по старшій та молодшій вікових групах на дистанціях четвертого та третього класів відповідно. 

      Команда Харківської області виступила досить успішно та посіла друге місце у загальному заліку особисто-командних змагань, за що була нагороджена кубком, почесною грамотою Українського державного центру туризму та краєзнавства. Також вітаємо Кудрявського Артема (тренер Лисенко С.В. – Чугуївський ЦТК), який посів перше місце в особистих змаганнях на "Смузі перешкод" у старшій віковій групі та виконав норматив кандидата у майстри спорту. Вітаємо юних туристів!

 

Диплом 266_n 629_n DSC05191-пр Артём+Ден


Дошка об'яв
Корисні посилання

Безымянный

 

Міністерство освіти і науки України

 logo

Департамент науки і освіти 

6270

Харківська обласна державна адміністрація

 
Мала академія наук

УДЦТКУМ

Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Комунальний заклад "Харківська обласна станція юних туристів" Харківської обласної ради © 2011