Змагання на Кубок України з велосипедного туризму серед учнівської молоді

У м. Буча Київської області у період з 9 по 13 травня 2024 року відбулися змагання на Кубок України з велосипедного туризму серед учнівської молоді, у яких взяли участь представники з восьми регіонів України.
Харківщину гідно представила команда юних туристів Золочівської громади (тренер Садовий Віталій Андрійович).
На комплексній дистанції команда Харківщини посіла І місце, у командному заліку – ІІ місце, поступилася лише команді Вінницької області.
Вдало виступили учасники команди в індивідуальних змаганнях. Так, у змаганнях з фігурного водіння велосипеду І місце посів Багач Владислав, ІІ місце – Глайборода Микола, серед дівчат – ІІ місце посіла Башмуріна Маргарита. У змаганнях «Крос» Багач Владислав був другим серед 85 учасників.
Висловлюємо щиру вдячність дітям, тренеру за якісну підготовку, а також Золочівській селищній раді (голова Коваленко В.М.) за підтримку у відрядженні команди.
Переможці були нагороджені Кубком, грамотами, медалями.