Масові заходи

Онлайн вікторина до Дня пам’яті та примирення.

Увага! Комунальний заклад “Харківська обласна станція юних туристів” Харківської обласної ради до Дня пам’яті та примирення проводить краєзнавчу вікторину “Харків у роки Другої світової війни”. Запрошуємо взяти участь учнів та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста Харкова та Харківської області. Вікторина буде відкрита 08. 05. 2023 з 09.00 до 17.00. Посилання на вікторину можна отримати пройшовши реєстрацію в гугл формі. Не зареєстровані роботи не будуть розглядатися. Бажаємо всім учасникам успіху!

Посилання для реєстрації: https://forms.gle/QmCVifEE1LTHNLTb6


Онлайн вікторина, присвячена 250-річчю з дня народження Василя Назаровича Каразіна

Метою вікторини є вшанування пам`яті Василя Каразіна, відзначення його внеску у розвиток вітчизняної освіти і науки, виховання учнівської молоді на кращих прикладах служіння Батьківщині.

Завантажити умови: Умови вікторини про Каразіна


Всеукраїнська краєзнавча акція учнівської молоді «Україна пам’ятає і Світ не забуде»

На виконання плану заходів на 2022-2023 роки у зв’язку з 90-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу, затвердженого розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.11.2022 року № 1055, Міністерство освіти і науки України ініціює проведення Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Україна пам’ятає і Світ не забуде» (лист МОН України від 17.01.2023 № 4/115-23 додається)Акція проводиться Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді у партнерстві з Українським інститутом національної пам’яті та Національною спілкою краєзнавців України з січня по травень 2023 року.

Організація обласного етапу Акції покладена на Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.

Учасники акції  реєструються і направляють тези краєзнавчих робіт:

– на Всеукраїнський етап до 10 травня 2023 року за посиланням: : https://forms.gle/RfoTGvc4JwpjQ49D6. Посилання буде активоване з 1 по 10 травня 2023 року.

– на обласний етап до 10 квітня 2023 року за посиланням https://forms.gle/eS6EpXJsV3ozMCGe9

Консультації щодо участі в акції можна одержати за тел. 0504036229 Скриль Ірина Анатоліївна

Завантажити умови: Лист МОН з умовами


ХLVІІІ обласна олімпіада юних геологів Харківщини

Юні геологи, географи, краєзнавці,  дослідники   природи рідного краю! Усіх, хто цікавиться наукою про Землю, кого захоплює романтика геологічних досліджень, хто прагне пізнати закони природи запрошуємо взяти участь в олімпіаді!

Завантажити умови:Геологічна олімпіада 2023


Обласна квест-вікторина «Мінерали та їх властивості»

Відповідно до плану роботи Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради погодженого з Департаментом науки і освіти Харківської обласної адміністрації, 16 грудня 2022 року проводиться обласна квест-вікторина «Мінерали та їх властивості».

До участі у квест-вікторині запрошуються учні закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти Харківської області. Участь у квест-вікторині індивідуальна, але не більше ніж 8 учнів від закладу освіти.

Посилання на квест-вікторину буде відкрито 16 грудня 2022 року з 9.00 до 20.00  на цій сторінці Враховуючи складну ситуацію з електропостачанням та роботою Інтернету, посилання на квест-вікторину буде розміщене і у Facebook на сторінці КЗ «Харківська обласна станція юних туристів».

Умови квест-вікторини додаються. Умови мінералогічного конкурсу квест-вікторини

Посилання на проходження квест-вікторини: https://vseosvita.ua/webquest/play?id=11651&id_user=601611&hash=eaddc0b8


Всеукраїнська  доброчинна акція «Новорічна листівка на передову»

З метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді та підтримання бойового духу воїнів Збройних сил України  Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради спільно з Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за сприянням Міністерства освіти і науки України ініціює проведення Всеукраїнської доброчинної акції на підтримку наших Героїв на передовій «Новорічна листівка на передову» (далі – Акція).

До участі у Акції запрошуються здобувачі освіти закладів загальної середньої, позашкільної та дошкільної освіти.

Умови проведення Акції додаються. Захід відбудеться у два етапи: регіональний з 18 по 30 листопада, всеукраїнський з 01 по 12 грудня 2022 року.

Участь у Акції базується на принципі добровільності.

Макети вітальних листівок в електронному вигляді та заявки на участь в обласному етапі Акції (зразок додається) надсилаються до 30 листопада 2022 року включно на електронну адресу stkharkov@ukr.net  з темою «Листівка». Оригінали вітальних листівок надсилаються за адресою: 61091, м. Харків, вул. Танкопія 15/2.

Вісім найкращих макетів вітальних листівок будуть направлені для участі у другому Всеукраїнському етапі Акції.

Завантажити умови: !!! Умови Акція Новорічна листівка


Всеукраїнський конкурс на написання есе «Війна за СВІЙ шлях».

З метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, подальшого розвитку форм і методів національно-патріотичного виховання, Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді оголошує про проведення Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд) (далі – Конкурс).

До участі у Конкурсі запрошуються окремі учні, вихованці, слухачі, учнівські колективи, гуртки, обʼєднання закладів освіти України, рої та окремі члени рою Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), члени дитячих і молодіжних громадських організацій та інші.

Обласний етап конкурсу проводить КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради. Для участі в обласному етапі конкурсу просимо до 01.11.2022 зареєструватися та прикріпити роботу за посиланням: https://forms.gle/aX78Zp66o3D8z5bTA

Умови проведення конкурсу та методичні рекомендації додаються.

Додаткова інформація за телефоном +380504036229 Скриль Ірина Анатоліївна.

Завантажити умови: Як писати есе.  Порядок конкурсу есе.


Обласна краєзнавча Акція учнівської молоді «Незалежність України очима юних краєзнавців»,
присвячена Дню Незалежності України.

Основною метою Акції є сприяння національно-патріотичному вихованню дітей та молоді засобами туристсько-краєзнавчої роботи з відтворення історичних та сучасних подій боротьби за незалежність України.

Акція проводиться з моменту її оголошення і триває до 24 серпня 2022 року.
Для участі в Акції учасники до 23 серпня 2022 року надсилають на електронну пошту Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів»: stkharkov@ukr.net з обов’язковою поміткою «Незалежність України очима юних краєзнавців» наступне:
1. Матеріали відповідно до обраного напряму (фотографії, малюнки, вірші, ессе, вироби тощо ).
2. Попередню заявку.

Завантажити умови: Умови акції Незалежність України 2022


Всеукраїнська краєзнавча акція «В традиціях високої звитяги»

Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді запрошує колективи закладів освіти України разом з вихованцями різних років взяти участь у Всеукраїнській краєзнавчій акції «В традиціях високої звитяги» (Умови додаються).

У ці, вкрай напружені для українського народу дні, ми, освітяни, свідомі нашої громадянської відповідальності за своїх вихованців і зазначеною акцією маємо на меті привернути їхню увагу до  ролі і місця в нашій історії борців за волю і незалежність України за для наслідування їх життєвого і громадянського подвигу.

Завантажити умови: Всеукр. акція


Обласна військово-патріотична Акція учнівської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги»

Відповідно до плану роботи Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, затвердженого Департаментом науки і освіти Харківської обласної адміністрації, 14 травня 2022 року планувалося проведення обласної військово-патріотичної Акції учнівської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги».

Враховуючи обставини, що склалися, повідомляємо, що Акція буде проводитися у рамках обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді “Моя Батьківщина – Україна”. Для участі у заході просимо до 01 листопада 2022 року зареєструватися та прикріпити роботу і тези за посиланням: https://forms.gle/dL2dmNc4dpbPTNaL9

Завантажити умови: Slobozhanski-dzvony-Peremohy


Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Діти і війна: сучасний вимір»,

присвячена Міжнародному Дню захисту дітей

Відповідно до пункту 245 Плану Всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2022 рік (наказ МОН від 15.12. 2021 №1379) у червні 2022 року (дата буде оголошена пізніше) Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» в online форматі будуть проводити Всеукраїнську краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Діти і війна: сучасний вимір» (далі – конференція). Посилання буде розіслано учасникам за два дні до проведення зазначеного заходу.

Конференція буде проводитися відповідно до Умов, що дадаються.

До участі у конференції будуть запрошені учні, вихованці – автори краєзнавчо-дослідницьких робіт та науково-педагогічні керівники, які до 6 червня цього року направлять організаторам свої дослідження (електронна адреса: stkharkov@ukr.net). 

Регламент конференції та назви секцій будуть оголошені учасникам за тиждень до початку.

Для доповіді учасникам надається 5-7 хв. та до 2 хв. для реплік, діалогу з ровесниками, науковцями тощо. Якщо під час доповіді використовується презентація, вона має бути до 5 слайдів без додавання аудіо та відео.

За додатковою інформацією просимо звертатися до КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» (Ірина Скриль, тел. (050) 403 62 29, (097) 073 18 63).

Завантажити умови:Умови діти і війна


47 обласна олімпіада юних геологів Харківщини

І тур – заочний

Роботи необхіно подати до 1  березня 2022  року за адресою: 61091, м. Харків, вул. Танкопія, 15/2, облСЮТур  (тел.392-14-82). В роботі необхідно вказати  свою адресу, прізвище, ім’я (повністю), школу, клас. Об’єм роботи до 15 сторінок. Зробіть ілюстрації у вигляді  малюнків, схем, креслень, таблиць, фотографій, вкажіть використану літературу. Перевага надається рукописним роботам. Надіслані на конкурс роботи не повертаються.

ІІ тур – очний

Переможців І туру оргкомітет запросить  на очний  тур, який відбудеться 10 квітня 2022 року  по групах: 5-8 і 9-11 класи. Абсолютні переможці, а також школи і колективи за активну участь в олімпіаді будуть нагороджені    грамотами  і призами обласної геологічної комісії.

Афішу олімпіади можна завантажити тут: афіша олімпіади 2022 рік


Фотовиставка до Дня  Соборності України: «Україна – це ми!»

Фотовиставка до Дня  Соборності України: «Україна – це ми!» проводиться у форматі онлайн виставки та обміну фотографіями/привітаннями між учасниками Фотовиставки через зручні та доступні соціальні мережі.

Завантажити умови:  Умови Фотовиставка


Обласний етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді

“МОЯ БАТЬКІВЩИНА – УКРАЇНА”

Експедиція «Моя Батьківщина – Україна» проводиться з метою вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи на кращих традиціях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення дітей та молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, природного різноманіття рідного краю, ознайомлення з об’єктами заповідного фонду України.

Основними завданнями експедиції «Моя Батьківщина – Україна» є:виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, духовних і культурних цінностей українського народу;формування в учнівської молоді активної громадянської позиції щодо збереження об’єктів матеріальної культури та природи;залучення учнівської молоді до активної діяльності з вивчення історії рідного краю та природного довкілля, географічних, етнографічних, історичних об’єктів, а також до науково – дослідницької роботи;створення умов для оволодіння учнями практичними навичками пошукової роботи, розширення напрямів краєзнавчих досліджень;задоволення потреб учнівської молоді у професійному самовизначенні відповідно до їх інтересів та здібностей;просвітницька діяльність.

Для участі у заході просимо до 01 листопада 2022 року зареєструватися та прикріпити роботу і тези за посиланням: https://forms.gle/dL2dmNc4dpbPTNaL9

Завантажити умови: Умови Батьківщина


ХVІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ФІЛОСОФСЬКА ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯУЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ «ПІЗНАЙ СЕБЕ, СВІЙ РІД, СВІЙ НАРІД…»,

присвячена 300-річчю від Дня народження Григорія Сковороди

Відповідно до п. 255 Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2022 рік, затвердженого   наказом МОН України від 15.12.2021 № 1379,  в період 23-24 листопада      2022 року у м. Харкові в режимі онлайн відбудеться ХVІ Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід», присвячена 300-річчю від дня народження Г.С. Сковороди (далі – Конференція).

Конференція буде проводитися відповідно до Умов, що додаються.

До участі у Конференції  запрошуються делегації закладів освіти усіх областей України та м. Києва. До складу делегації входять учні закладів загальної середньої освіти, вихованці гуртків закладів позашкільної освіти (за викликом організаторів).

Для участі у заході просимо до 01 листопада 2022 року зареєструватися та прикріпити роботу і тези за посиланням: https://forms.gle/bQfYc1ezAmBaxPuU8

Телефони для довідок: у м. Харкові (057) 392-14-82, (066)  323-62-63 –  Алла Кривопустова; у м. Києві (044) 238-06-67 – Наталія Майдебура

Завантажити умови: УМОВИ філософської конференції


Всеукраїнська краєзнавча акція учнівської молоді “Шляхами мандрів Григорія Сковороди”

 

Організаторами Акції виступають Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді МОН України, Департамент науки і освіти Харківської обласної держадміністрації, Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди, філософський факультет Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, обласні та Київський міський центри національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, станції юних туристів (за згодою).

Акція проводиться у період з травня 2021 року по 15 жовтня 2022 року.

Для участі у заході просимо до 01 листопада 2022 року зареєструватися та прикріпити роботу і тези за посиланням: https://forms.gle/TVHE5cyod6SQLigs8

Завантажити умови: Лист УДЦТКУМ Шляхами мандрів сковороди Шляхами мандрів


Обласний конкурс відео-презентацій “Унікальна Харківщина: 30 туристських перлин”

 

Обласний конкурс  відео-презентацій «Унікальна Харківщина: 30 туристських перлин» (далі – конкурс) проводиться на виконання Указу Президента України від 21.10.2020 №459 «Про відзначення 30-річниці незалежності України» в рамках Всеукраїнського освітньо-культурного марафону «Наша незалежність»

Конкурс триває з 12 червня по 27 вересня 2021 року (Дня туризму в Українї). 

Завантажити умови: Унікальна Харківщина умови

 


Умови Всеукраїнської акції-флешмобу «Україна назавжди» присвяченої 30-ій річниці Незалежності України

 

Всеукраїнська акція-флешмоб «Україна назавжди» (далі – Флешмоб»), присвячена 30-й річниці Незалежності України та проводиться відповідно пункту 256 Плану  всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 року № 1452.

Завантажити умови: флешмоб-05.04.2021