Масові заходи

План проведення заходів з краєзнавства на 2023-2024 навчальний рік

Завантажити План проведення заходів з краєзнавства 2023-24

Умови краєзнавчих заходів будуть додаватись поступово.

Обласний етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді

“МОЯ БАТЬКІВЩИНА – УКРАЇНА”

Експедиція «Моя Батьківщина – Україна» проводиться з метою вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи на кращих традиціях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення дітей та молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, природного різноманіття рідного краю, ознайомлення з об’єктами заповідного фонду України.

Основними завданнями експедиції «Моя Батьківщина – Україна» є:виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, духовних і культурних цінностей українського народу;формування в учнівської молоді активної громадянської позиції щодо збереження об’єктів матеріальної культури та природи;залучення учнівської молоді до активної діяльності з вивчення історії рідного краю та природного довкілля, географічних, етнографічних, історичних об’єктів, а також до науково – дослідницької роботи;створення умов для оволодіння учнями практичними навичками пошукової роботи, розширення напрямів краєзнавчих досліджень;задоволення потреб учнівської молоді у професійному самовизначенні відповідно до їх інтересів та здібностей;просвітницька діяльність.

Для участі у заході просимо до 01 листопада 2023 року зареєструватися та прикріпити роботу і тези за посиланням: https://forms.gle/E8gPU7gv7mavWoj47

Телефон для довідок: 0971562644, Павелко Інна Віталіївна

Завантажити умови:Umovy-Batkivshchyna


Всеукраїнський конкурс на написання есе «Війна за СВІЙ шлях».

З метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, подальшого розвитку форм і методів національно-патріотичного виховання, Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді  проводить Всеукраїнський конкурс на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд) (далі – Конкурс).

До участі у Конкурсі запрошуються окремі учні, вихованці, слухачі, учнівські колективи, гуртки, обʼєднання закладів освіти України, рої та окремі члени рою Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), члени дитячих і молодіжних громадських організацій та інші.

Обласний етап конкурсу проводить КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради. Для участі в обласному етапі конкурсу просимо до 10.11.2023 зареєструватися та прикріпити роботу за посиланням: https://forms.gle/aX78Zp66o3D8z5bTA

Умови проведення конкурсу та методичні рекомендації додаються.

Додаткова інформація за телефоном: 0677228534, Мархалюк Наталія Петрівна.

Завантажити умови: Додаток 1 (3) Додаток 2 (3) Лист № 372.docx (2)


ХVІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ФІЛОСОФСЬКА ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯУЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ «ПІЗНАЙ СЕБЕ, СВІЙ РІД, СВІЙ НАРІД…»,

22-23 лютого 2024 року Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді МОН України, Департамент науки і освіти Харківської обласної державної (військової) адміністрації, Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди, філософський факультет ХНУ імені В.Н.Каразіна, КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради  в режимі онлайн проводить ХVІІ Всеукраїнську філософську історико-краєзнавчу  конференцію учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід».

До участі в конференції запрошуються  здобувачі освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти України.

Учасники до 01 грудня 2023 року реєструються та прикріпляють попередню заявку, роботу та тези доповідей (2 сторінки) в електронному варіанті за посиланням: https://forms.gle/Y9Xe63TAj4bMtZVs7

Реєстрація буде відкрита з 15 листопада 2023 року!

Телефон для довідок: (viber) 066 323 62 63 Кривопустова Алла Борисівна

Завантажити умови: Умови


Обласна краєзнавча акція учнівської молоді «Топоніми рідного краю: актуальні зміни».

Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, кафедрою соціально-економічної географії і регіонознавства Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна,  Центром українських студій та краєзнавства імені академіка П.Т. Тронька з 01.10.2023 р. по 01.03.2024 р. проводять обласну краєзнавчу акцію учнівської молоді «Топоніми рідного краю: актуальні зміни».

Запрошуємо до участі в акції учнів, вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти Харківщини!

Завантажити умови: Акція Топоніми рідного краю 2023-2024

Телефон для довідок: 050 403 62 29 – Скриль Ірина Анатоліївна;
093 839 53 19 – Добровольська Наталія В’ячеславівна.