Масові заходи

Всеукраїнська краєзнавча акція «В традиціях високої звитяги»

Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді запрошує колективи закладів освіти України разом з вихованцями різних років взяти участь у Всеукраїнській краєзнавчій акції «В традиціях високої звитяги» (Умови додаються).

У ці, вкрай напружені для українського народу дні, ми, освітяни, свідомі нашої громадянської відповідальності за своїх вихованців і зазначеною акцією маємо на меті привернути їхню увагу до  ролі і місця в нашій історії борців за волю і незалежність України за для наслідування їх життєвого і громадянського подвигу.

Завантажити умови: Всеукр. акція


Обласна військово-патріотична Акція учнівської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги»

Відповідно до плану роботи Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, затвердженого Департаментом науки і освіти Харківської обласної адміністрації, 14 травня 2022 року планувалося проведення обласної військово-патріотичної Акції учнівської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги».

Враховуючи обставини, що склалися, повідомляємо, що термін проведення Акції перенесено на осінь 2022 року. Учнівські роботи просимо надсилати на електронну адресу КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» stkharkov@ukr.net до 01 жовтня 2022 року. Про остаточні терміни та формат проведення Акції буде повідомлено додатково.

Завантажити умови: Слобожанські дзвони Перемоги


Міжрегіональна краєзнавча конференція учнівської молоді «Діти і війна: сучасний вимір»,

присвячена Міжнародному Дню захисту дітей

Відповідно до п. 245 Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2022 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 15.12.2021 № 1379,  Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Департаментом науки і освіти Харківської  обласної державної адміністрації, Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» за організаційної участі Донецького обласного центр туризму та краєзнавства учнівської молоді та Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства 14 травня 2022 року планувалося проведення  Міжрегіональної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Діти і війна: сучасний вимір», присвяченої Міжнародному Дню захисту дітей.

Враховуючи складну ситуацію, яка склалася в країні та вплинула, без винятку, на кожну область України, КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» пропонує:

  1. Залучити до участі у конференції учнівську молодь кожної області України.
  2. Продовжити строки проведення конференції. Роботи направляти на електронну адресу «Харківська обласна станція юних туристів»  до   05.2022 року. Про термін проведення конференції буде повідомлено додатково з урахуванням поточної ситуації в країні.

З Умовами участі у Конференції можна ознайомитися на сайті КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» st.kharkov.ua. Просимо активно залучати колективи закладів  освіти Вашого району (міста, територіальної громади) до участі у зазначеній Конференції.

За підсумками заходу планується видання збірки робіт учасників.

Про формат проведення Конференції буде повідомлено додатково.

Інформацію можна отримати за телефоном: (066) 521-03-58, Пристюк Надія Петрівна, методист відділу краєзнавства.

Завантажити умови: Умови Міжрегіональної конференції


47 обласна олімпіада юних геологів Харківщини

І тур – заочний

Роботи необхіно подати до 1  березня 2022  року за адресою: 61091, м. Харків, вул. Танкопія, 15/2, облСЮТур  (тел.392-14-82). В роботі необхідно вказати  свою адресу, прізвище, ім’я (повністю), школу, клас. Об’єм роботи до 15 сторінок. Зробіть ілюстрації у вигляді  малюнків, схем, креслень, таблиць, фотографій, вкажіть використану літературу. Перевага надається рукописним роботам. Надіслані на конкурс роботи не повертаються.

ІІ тур – очний

Переможців І туру оргкомітет запросить  на очний  тур, який відбудеться 10 квітня 2022 року  по групах: 5-8 і 9-11 класи. Абсолютні переможці, а також школи і колективи за активну участь в олімпіаді будуть нагороджені    грамотами  і призами обласної геологічної комісії.

Афішу олімпіади можна завантажити тут: афіша олімпіади 2022 рік


Фотовиставка до Дня  Соборності України: «Україна – це ми!»

Фотовиставка до Дня  Соборності України: «Україна – це ми!» проводиться у форматі онлайн виставки та обміну фотографіями/привітаннями між учасниками Фотовиставки через зручні та доступні соціальні мережі.

Завантажити умови:  Умови Фотовиставка


Постанова про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді

«Моя Батьківщина-Україна»

 Завантажити: Постанова 2021


Обласний етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді

“МОЯ БАТЬКІВЩИНА – УКРАЇНА”

Експедиція «Моя Батьківщина – Україна» проводиться з метою вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи на кращих традиціях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення дітей та молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, природного різноманіття рідного краю, ознайомлення з об’єктами заповідного фонду України.

Основними завданнями експедиції «Моя Батьківщина – Україна» є:виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, духовних і культурних цінностей українського народу;формування в учнівської молоді активної громадянської позиції щодо збереження об’єктів матеріальної культури та природи;залучення учнівської молоді до активної діяльності з вивчення історії рідного краю та природного довкілля, географічних, етнографічних, історичних об’єктів, а також до науково – дослідницької роботи;створення умов для оволодіння учнями практичними навичками пошукової роботи, розширення напрямів краєзнавчих досліджень;задоволення потреб учнівської молоді у професійному самовизначенні відповідно до їх інтересів та здібностей;просвітницька діяльність.

Тези у електронному варіанті учасники подають до 1 жовтня поточного року  за адресою: stkharkov@ukr.net, або 61091, м. Харків, вул. Танкопія, 15/2, Харківська облСЮТур.

Завантажити умови: Умови Батьківщина


Всеукраїнська краєзнавча акція учнівської молоді “Шляхами мандрів Григорія Сковороди”

 

Організаторами Акції виступають Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді МОН України, Департамент науки і освіти Харківської обласної держадміністрації, Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди, філософський факультет Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, обласні та Київський міський центри національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, станції юних туристів (за згодою).

Акція проводиться у період з травня 2021 року по 15 жовтня 2022 року.

Завантажити умови: Лист УДЦТКУМ Шляхами мандрів сковороди Шляхами мандрів


Обласний конкурс відео-презентацій “Унікальна Харківщина: 30 туристських перлин”

 

Обласний конкурс  відео-презентацій «Унікальна Харківщина: 30 туристських перлин» (далі – конкурс) проводиться на виконання Указу Президента України від 21.10.2020 №459 «Про відзначення 30-річниці незалежності України» в рамках Всеукраїнського освітньо-культурного марафону «Наша незалежність»

Конкурс триває з 12 червня по 27 вересня 2021 року (Дня туризму в Українї). 

Завантажити умови: Унікальна Харківщина умови

 


Умови Всеукраїнської акції-флешмобу «Україна назавжди» присвяченої 30-ій річниці Незалежності України

 

Всеукраїнська акція-флешмоб «Україна назавжди» (далі – Флешмоб»), присвячена 30-й річниці Незалежності України та проводиться відповідно пункту 256 Плану  всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 року № 1452.

Завантажити умови: флешмоб-05.04.2021