Масові заходи

Обласний етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді

“МОЯ БАТЬКІВЩИНА – УКРАЇНА”

Експедиція «Моя Батьківщина – Україна» проводиться з метою вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи на кращих традиціях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення дітей та молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, природного різноманіття рідного краю, ознайомлення з об’єктами заповідного фонду України.

Основними завданнями експедиції «Моя Батьківщина – Україна» є:виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, духовних і культурних цінностей українського народу;формування в учнівської молоді активної громадянської позиції щодо збереження об’єктів матеріальної культури та природи;залучення учнівської молоді до активної діяльності з вивчення історії рідного краю та природного довкілля, географічних, етнографічних, історичних об’єктів, а також до науково – дослідницької роботи;створення умов для оволодіння учнями практичними навичками пошукової роботи, розширення напрямів краєзнавчих досліджень;задоволення потреб учнівської молоді у професійному самовизначенні відповідно до їх інтересів та здібностей;просвітницька діяльність.

Тези у електронному варіанті учасники подають до 1 жовтня поточного року  за адресою: stkharkov@ukr.net, або 61091, м. Харків, вул. Танкопія, 15/2, Харківська облСЮТур.

Умови проведення можна скачати тут: Умови Батьківщина


Всеукраїнська краєзнавча акція учнівської молоді “Шляхами мандрів Григорія Сковороди”

 

Організаторами Акції виступають Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді МОН України, Департамент науки і освіти Харківської обласної держадміністрації, Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди, філософський факультет Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, обласні та Київський міський центри національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, станції юних туристів (за згодою).

Акція проводиться у період з травня 2021 року по 15 жовтня 2022 року.

Умови проведення можна скачати тут: Лист УДЦТКУМ Шляхами мандрів сковороди Шляхами мандрів


Обласний конкурс відео-презентацій “Унікальна Харківщина: 30 туристських перлин”

 

Обласний конкурс  відео-презентацій «Унікальна Харківщина: 30 туристських перлин» (далі – конкурс) проводиться на виконання Указу Президента України від 21.10.2020 №459 «Про відзначення 30-річниці незалежності України» в рамках Всеукраїнського освітньо-культурного марафону «Наша незалежність»

Конкурс триває з 12 червня по 27 вересня 2021 року (Дня туризму в Українї). 

Умови конкурсу можна скачати тут: Унікальна Харківщина умови

 


Умови Всеукраїнської акції-флешмобу «Україна назавжди» присвяченої 30-ій річниці Незалежності України

 

Всеукраїнська акція-флешмоб «Україна назавжди» (далі – Флешмоб»), присвячена 30-й річниці Незалежності України та проводиться відповідно пункту 256 Плану  всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 року № 1452.

Умови проведення флешмобу можна скачати тут:флешмоб-05.04.2021