Масові заходи

Всеукраїнський конкурс на написання есе «Війна за СВІЙ шлях».

З метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, подальшого розвитку форм і методів національно-патріотичного виховання, Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді оголошує про проведення Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд) (далі – Конкурс).

До участі у Конкурсі запрошуються окремі учні, вихованці, слухачі, учнівські колективи, гуртки, обʼєднання закладів освіти України, рої та окремі члени рою Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), члени дитячих і молодіжних громадських організацій та інші.

Обласний етап конкурсу проводить КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради. Матеріали обласного етапу конкурсу просимо надсилати до 01.11.2022 на електронну адресу КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Stkharkov@ukr.net

Умови проведення конкурсу та методичні рекомендації додаються.

Додаткова інформація за телефоном +380504036229 Скриль Ірина Анатоліївна.

Завантажити умови: Як писати есе.  Порядок конкурсу есе.


Обласна краєзнавча Акція учнівської молоді «Незалежність України очима юних краєзнавців»,
присвячена Дню Незалежності України.

Основною метою Акції є сприяння національно-патріотичному вихованню дітей та молоді засобами туристсько-краєзнавчої роботи з відтворення історичних та сучасних подій боротьби за незалежність України.

Акція проводиться з моменту її оголошення і триває до 24 серпня 2022 року.
Для участі в Акції учасники до 23 серпня 2022 року надсилають на електронну пошту Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів»: stkharkov@ukr.net з обов’язковою поміткою «Незалежність України очима юних краєзнавців» наступне:
1. Матеріали відповідно до обраного напряму (фотографії, малюнки, вірші, ессе, вироби тощо ).
2. Попередню заявку.

Завантажити умови: Умови акції Незалежність України 2022


Всеукраїнська краєзнавча акція «В традиціях високої звитяги»

Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді запрошує колективи закладів освіти України разом з вихованцями різних років взяти участь у Всеукраїнській краєзнавчій акції «В традиціях високої звитяги» (Умови додаються).

У ці, вкрай напружені для українського народу дні, ми, освітяни, свідомі нашої громадянської відповідальності за своїх вихованців і зазначеною акцією маємо на меті привернути їхню увагу до  ролі і місця в нашій історії борців за волю і незалежність України за для наслідування їх життєвого і громадянського подвигу.

Завантажити умови: Всеукр. акція


Обласна військово-патріотична Акція учнівської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги»

Відповідно до плану роботи Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, затвердженого Департаментом науки і освіти Харківської обласної адміністрації, 14 травня 2022 року планувалося проведення обласної військово-патріотичної Акції учнівської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги».

Враховуючи обставини, що склалися, повідомляємо, що Акція буде проводитися у рамках обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді “Моя Батьківщина – Україна”. Учнівські роботи просимо надсилати на електронну адресу КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» stkharkov@ukr.net до 01 листопада 2022 року. 

Завантажити умови: Slobozhanski-dzvony-Peremohy


Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Діти і війна: сучасний вимір»,

присвячена Міжнародному Дню захисту дітей

Відповідно до пункту 245 Плану Всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2022 рік (наказ МОН від 15.12. 2021 №1379) у червні 2022 року (дата буде оголошена пізніше) Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» в online форматі будуть проводити Всеукраїнську краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Діти і війна: сучасний вимір» (далі – конференція). Посилання буде розіслано учасникам за два дні до проведення зазначеного заходу.

Конференція буде проводитися відповідно до Умов, що дадаються.

До участі у конференції будуть запрошені учні, вихованці – автори краєзнавчо-дослідницьких робіт та науково-педагогічні керівники, які до 6 червня цього року направлять організаторам свої дослідження (електронна адреса: stkharkov@ukr.net). 

Регламент конференції та назви секцій будуть оголошені учасникам за тиждень до початку.

Для доповіді учасникам надається 5-7 хв. та до 2 хв. для реплік, діалогу з ровесниками, науковцями тощо. Якщо під час доповіді використовується презентація, вона має бути до 5 слайдів без додавання аудіо та відео.

За додатковою інформацією просимо звертатися до КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» (Ірина Скриль, тел. (050) 403 62 29, (097) 073 18 63).

Завантажити умови:Умови діти і війна


47 обласна олімпіада юних геологів Харківщини

І тур – заочний

Роботи необхіно подати до 1  березня 2022  року за адресою: 61091, м. Харків, вул. Танкопія, 15/2, облСЮТур  (тел.392-14-82). В роботі необхідно вказати  свою адресу, прізвище, ім’я (повністю), школу, клас. Об’єм роботи до 15 сторінок. Зробіть ілюстрації у вигляді  малюнків, схем, креслень, таблиць, фотографій, вкажіть використану літературу. Перевага надається рукописним роботам. Надіслані на конкурс роботи не повертаються.

ІІ тур – очний

Переможців І туру оргкомітет запросить  на очний  тур, який відбудеться 10 квітня 2022 року  по групах: 5-8 і 9-11 класи. Абсолютні переможці, а також школи і колективи за активну участь в олімпіаді будуть нагороджені    грамотами  і призами обласної геологічної комісії.

Афішу олімпіади можна завантажити тут: афіша олімпіади 2022 рік


Фотовиставка до Дня  Соборності України: «Україна – це ми!»

Фотовиставка до Дня  Соборності України: «Україна – це ми!» проводиться у форматі онлайн виставки та обміну фотографіями/привітаннями між учасниками Фотовиставки через зручні та доступні соціальні мережі.

Завантажити умови:  Умови Фотовиставка


Постанова про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді

«Моя Батьківщина-Україна»

 Завантажити: Постанова 2021


Обласний етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді

“МОЯ БАТЬКІВЩИНА – УКРАЇНА”

Експедиція «Моя Батьківщина – Україна» проводиться з метою вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи на кращих традиціях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення дітей та молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, природного різноманіття рідного краю, ознайомлення з об’єктами заповідного фонду України.

Основними завданнями експедиції «Моя Батьківщина – Україна» є:виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, духовних і культурних цінностей українського народу;формування в учнівської молоді активної громадянської позиції щодо збереження об’єктів матеріальної культури та природи;залучення учнівської молоді до активної діяльності з вивчення історії рідного краю та природного довкілля, географічних, етнографічних, історичних об’єктів, а також до науково – дослідницької роботи;створення умов для оволодіння учнями практичними навичками пошукової роботи, розширення напрямів краєзнавчих досліджень;задоволення потреб учнівської молоді у професійному самовизначенні відповідно до їх інтересів та здібностей;просвітницька діяльність.

Тези у електронному варіанті учасники подають до 1 листопада поточного року  за адресою: stkharkov@ukr.net, або 61091, м. Харків, вул. Танкопія, 15/2, Харківська облСЮТур.

Завантажити умови: Умови Батьківщина


Всеукраїнська краєзнавча акція учнівської молоді “Шляхами мандрів Григорія Сковороди”

 

Організаторами Акції виступають Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді МОН України, Департамент науки і освіти Харківської обласної держадміністрації, Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди, філософський факультет Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, обласні та Київський міський центри національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, станції юних туристів (за згодою).

Акція проводиться у період з травня 2021 року по 15 жовтня 2022 року.

Завантажити умови: Лист УДЦТКУМ Шляхами мандрів сковороди Шляхами мандрів

УМОВИ філософської конференції


Обласний конкурс відео-презентацій “Унікальна Харківщина: 30 туристських перлин”

 

Обласний конкурс  відео-презентацій «Унікальна Харківщина: 30 туристських перлин» (далі – конкурс) проводиться на виконання Указу Президента України від 21.10.2020 №459 «Про відзначення 30-річниці незалежності України» в рамках Всеукраїнського освітньо-культурного марафону «Наша незалежність»

Конкурс триває з 12 червня по 27 вересня 2021 року (Дня туризму в Українї). 

Завантажити умови: Унікальна Харківщина умови

 


Умови Всеукраїнської акції-флешмобу «Україна назавжди» присвяченої 30-ій річниці Незалежності України

 

Всеукраїнська акція-флешмоб «Україна назавжди» (далі – Флешмоб»), присвячена 30-й річниці Незалежності України та проводиться відповідно пункту 256 Плану  всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 року № 1452.

Завантажити умови: флешмоб-05.04.2021