Масові заходи

Конкурс для туристів, краєзнавців.

Шановні юні туристи, колеги – керівники гуртків!

               Відділ туризму та спортивного орієнтування Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради оголошує третій у цьому навчальному році конкурс для туристів, краєзнавців і всіх бажаючих.

                 Питання конкурсу сформовані за такими напрямами:

І блок –  Харків і Харківщина, питання  №№ 1,2,3,4,5, 6.

ІІ блок –   Об’єкти туризму Харківської області, питання №№,7,8, 9,10.

ІІІ блок –  Видатні особистості Харківщини (спортсмени, митці, педагоги), питання №№11, 12,13, 14, 15,16,17, 18, 19, 20.

                Для участі у конкурсі треба надіслати свої дані: прізвище, ім’я, школа, клас, керівник гуртка або тренер (якщо він є), електронну адресу. 1 квітня – останній термін надсилання відповідей на нашу електронну пошту stkharkov@ukr.net. Результати будуть оголошені 8 квітня. Переможці і лауреати конкурсу, їх тренери, будуть нагороджені грамотами КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.

                Вже не вперше відділ залучає до формування питань та надання відповідної інформації з цих питань юних туристів. Цього разу у створенні конкурсу взяла активну участь Кіра Шубан, гуртківка з Нової Водолаги (керівник гуртка Тиндик С.М.), чемпіонка України з велосипедного туризму, учасниця Всеукраїнських змагань військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»), відмінниця навчання.

Питання конкурсу: 20 питань


Конкурс зі спортивного орієнтування для вихованців закладів позашкільної освіти.

Шановні юні туристи, колеги – керівники гуртків! Відділ туризму та спортивного орієнтування Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради оголошує конкурс зі спортивного орієнтування для вихованців закладів позашкільної освіти. Для участі у вказаному конкурсі ознайомтесь з УМОВАМИ проведення його і приступайте до відповідей на поставлені питання.

Завантажити умови конкурсу: СО-Умови

Завантажити завдання конкурсу: конкурс спортивне орієнтування

 


Комплексна онлайн-вікторина зі спортивного туризму, альпінізму та краєзнавства.

Відповідно до плану роботи Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради погодженого з Департаментом науки і освіти Харківської обласної (військової) адміністрації, з 5 по 25 січня 2024 року буде проводитись комплексна онлайн-вікторина зі спортивного туризму, альпінізму та краєзнавства.
До участі у вікторині запрошуються юні туристи, краєзнавці та всі бажаючі, окремі учасники та команди. Результати будуть оголошені    1 лютого.
Консультації з питань проведення онлайн-вікторини можна одержати за телефоном (050)9988295, Ободовський Петро Андрійович.

Завантажити умови вікторини: ВІКТОРИНА


Конкурс з велосипедного туризму, присвячений Олександру Заколодньому

Відділ туризму та спортивного орієнтування Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради проводить конкурс з велосипедного туризму, що розрахований на гуртківців – новачків та розрядників з даного виду туризму, всіх бажаючих туристів.

Питання готували керівники гуртків Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної  ради. Ряд питань містить  також  інформаційні блоки.

Долучилася до підготовки питань і Сизон Анастасія, неодноразова чемпіонка та призерка змагань Кубку України, студентка Харківського Національного технічного університету «Харківський політехнічний  інститут» (на світлині зліва на змаганнях Кубку України в Закарпатській області з Головою федерації спортивного туризму України Олександром Горбуновим).

17 лютого – останній термін надсилання відповідей на нашу електронну пошту stkharkov@ukr.net

Для участі у конкурсі треба надіслати свої дані: прізвище, ім’я, школа, клас, керівник гуртка або тренер (якщо він є), електронну адресу. Результати будуть оголошені 24 лютого. Команди-переможці і лауреати конкурсу, їх тренери, будуть нагороджені грамотами КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської  обласної  ради.

Завантажити умови: велоконкурс


КОНКУРС
«Пам’ятники Сковороді та їх автори»

Учасникам конкурсу пропонується ознайомитися зі світлинами пам’ятників Сковороді та інформаційними блоками, у яких наведено відомості щодо авторів пам’ятників, їх творчості, та (як вже сказано раніше) про життя та творчість філософа в місцях знаходження пам’ятників. Світлини та інформаційні блоки позначені номерами. «Змагальна» частина конкурсу полягає у заповненні таблиці (таблиця наведена після інформаційних блоків), де номери інформаційних блоків мають відповідати тим номерам світлин, на яких співпадає інформація про пам’ятник та його зображення.
Учасники конкурсу мають надіслати на адресу КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» stkharkov@ukr.net вище вказану таблицю та свої дані (прізвище, ім’я, навчальний заклад, дані про керівників). Відповіді надсилаються до 1 грудня 2022 року.

Завантажити умови: памятники2


Конкурс «Україна козацька»

Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради продовжує проводити конкурси, які присвячуються Всесвітньому Дню туризму та Дню позашкілля. Даний конкурс, який організатори назвали «Україна козацька», має відношення і до Дня святої Покрови Пречистої богородиці та Дня Українського козацтва.

Питання конкурсу презентує Поляков Олександр Олександрович, методист та керівник туристських гуртків Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної  ради, відомий екскурсовод (на фото внизу).

 Олександр Олександрович з групою екскурсантів у палаці Кеніга в Тростянці.

Це фото відображає постійне бажання Полякова проводити екскурсії цікаво, оригінально.

Діти у захваті від його знань,  розповідей, музичного таланту.

 

Учасникам конкурсу на ознайомлення з питаннями, відповіді та надсилання  дається  сім днів (з 20 по 26 жовтня). Відповіді просимо надсилати на електронну адресу КЗ “Харківська обласна станція юних туристів” stkharkov@ukr.net.

Результати будуть оголошені 31 жовтня. Команди-переможці і лауреати конкурсу, їх тренери, будуть нагороджені грамотами КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської  обласної  ради.

Питання конкурсу: КОЗАКИ


Фінальний конкурс з пішохідного туризму, присвячений Всесвітньому Дню туризму.

Комунальний заклад «Харківська  обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради спільно з Чугуївським центром туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради проводить фінальний конкурс з пішохідного туризму, присвячений Всесвітньому Дню туризму. Питання даного конкурсу розраховані на команди та окремих спортсменів-розрядників з даного виду туризму.

Питання з техніки пішохідного туризму презентує Кудрявський Артем, вихованець Чугуївського центру туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради (тренер – Лисенко С.В.). Артем третій рік працює керівником гуртків “Пішохідний туризм” у вище зазначеному закладі. Чемпіон України  серед юнаків з пішохідного туризму. На фото внизу  – перший зліва. 

Команда Харківської області, представлена повністю гуртківцями Чугуївського центру туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради (тренер – Лисенко С.В.), переможець змагань Чемпіонату країни 2022 року серед юнаків  з пішохідного туризму в ІІІ класі.

Організаторами прийнято рішення дати учасникам конкурсу на ознайомлення з питаннями, відповіді та надсилання їх не дві години, а п′ять днів (з 17 по 21 жовтня). Результати будуть оголошені 25 жовтня. Команди-переможці і лауреати конкурсу, їх тренери, будуть нагороджені грамотами КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської  обласної  ради.

Питання конкурсу:Конкурс Артема


Спортивно-туристські заходи до Всесвітнього дня туризму

Інформуємо, що з 26 вересня по 31 жовтня 2022 року Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради  проводяться спортивно-туристські заходи до Всесвітнього дня туризму.

До участі запрошуються команди юних туристів-пішохідників, велотуристів, орієнтувальників та всі бажаючі учні, вихованці закладів загальної середньої освіти, студенти.

Умови проведення: КОНКУРС з ТПТ


Обласні змагання зі спортивного орієнтування на лижах серед учнівської молоді

Харківської області

Змагання проводяться 05 лютого 2022 року в Харкові (Лісопарк, «Підстанція», Динамівська галявина).

Умови проведення можна завантажити тут: Лижне орієнтування


Кубок області зі скелелазіння серед учнівської молоді

Змагання проводяться 22 січня 2022 року на скеледромі Комунального закладу «Харківський навчально-виховний комплекс № 106 Харківської міської ради Харківської області імені В.О.Кисіля» (адреса закладу освіти: вулиця Клочківська, 195в), під’їзд трамваєм № 20 з вокзалу Південної залізниці до зупинки «Соснова гірка», можливий заїзд автотранспортом з боку метро «Наукова».  Початок змагань о  9 годині.

Умови проведення можна завантажити тут:SKELELAZINNYA-22


Зимові обласні змагання з велосипедного туризму серед гуртківців

Змагання проводяться  29 січня 2019 року в спортивній залі та аудиторіях Липковатівського аграрного коледжу.

Умови проведення можна завантажити тут: ВЕЛО


Обласні змагання із пішохідного туризму  (смуга перешкод) у закритих приміщеннях

Змагання проводяться 29 січня 2022р. у спортивній залі Липкуватівського ліцею Нововодолазької селищної ради Харківської області. До участі в змаганнях допускаються команди районів (міст), шкіл, позашкільних  навчальних закладів.

Умови проведення можна завантажити тут: ТПТ-ЗИМА


Туристсько-краєзнавчий конкурс  «Туристськими шляхами моєї громади»

 

Захід  проводиться  з 1 січня   по 1 жовтня 2022 року. Прийом теоретичних робіт на конкурс та звітів про проведені подорожі завершується 1 жовтня 2022 року за адресою: Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, вулиця Танкопія, 15/2, м. Харків, 61091. Обов’язковим є надсилання електронного варіанту робіт на електронну пошту закладу – stkharkov@ukr.net.  Суддівство конкурсу відбудеться до 10 жовтня 2022 року.

Умови проведення можна завантажити тут: УМОВИ


Обласні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді Харківської області  «Великі Надії», присвячені пам′яті видатного педагога та тренера Леоніда Петровича Фельдмана

Змагання проводяться 2 жовтня 2021 року в м. Дергачі.

Умови проведення можна завантажити тут: Umovy-zmahan


Змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді Харківщини

 

Змагання проводяться 25 вересня 2021 року в Харкові (Лісопарк, зупинка тролейбусу «Підстанція», район Меморіалу Слави).

Умови проведення можна завантажити тут: LISOPARK-PESHKA


 

Кубок України серед юнаків з велосипедного та водного туризму

З метою патріотичного та фізичного виховання дітей, визначення найсильніших туристських спортивних команд та спортсменів з 14 до 18 вересня 2021 року в районі смт. Есхар Чугуївського району Харківської області будуть проводитися Кубки України серед юнаків зі спортивного туризму (велосипедного та водного) (відкриті змагання Харківської області).

Організатори заходу: Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та КЗ «Харківська обласна станція юних туристів».

Додаткова інформація за телефонами: у м. Києві (044) 238-06-67 (Наровлянський Олександр); у м. Харків  392-30-14, або м.050-998-82-95 (Кондратенко Олександр, водний туризм) та (050) 030-53-73 (Власенко Юрій, велосипедний туризм).

Умови проведення можна завантажити тут: лист умови Харків