Пішохідний похід по Карпатах

Вихованці геолого-краєзнавчого гуртка КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» щойно повернулись з походу ІІІ ступеня складності по центральних Горганах Карпатських гір.
Під час пішохідного походу юні туристи закріпили туристські навички: спуск та підйом по крутому схилу з страховкою та самостраховкою, подолання водних перешкод в брід, набули навичок руху по пересіченій місцевості. У селі Ясеня юні туристи ознайомились з архітектурою Гуцульщини, однією з найдосконаліших дерев’яних церков – Вознесенською (Струківська церква), яка є пам’яткою архітектури національного значення та об’єктом світової спадщини ЮНЕСКО. Юні геологи вивчали флішеві відклади та рослинний світ живописного карпатського регіону.
Підіймаючись на вершину Велика Близниця юні краєзнавці зустрілись з українським музикантом, лідером гурту «Океан Єльзи» Святославом Вакарчуком.
Участь у поході сприяла розширенню знань вихованців гуртків КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» з історії, географії України, фізичному загартуванню та підготовці до майбутніх походів рідним краєм.