Анонс проведення Всеукраїнської краєзнавчої конференції учнівської молоді «Діти і війна: сучасний вимір», присвяченої Міжнародному Дню захисту дітей.

6 червня 2022 року завершився прийом робіт на Всеукраїнську краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Діти і війна: сучасний вимір», присвячену Міжнародному Дню захисту дітей (далі конференція).

На конференцію надійшло 70 робіт з 17 областей України.

10 червня  2022 року  об 11.00 Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» будуть проводити  конференцію в online форматі. Посилання для участі у конференції https://meet.google.com/zig-cihh-aha.

До участі запрошуються учні, вихованці – автори краєзнавчо-дослідницьких робіт та науково-педагогічні керівники, які до 6 червня цього року направили організаторам свої дослідження.

Для доповіді учасникам надається 5хв.  Якщо під час доповіді використовується презентація, вона має бути до 10 слайдів без додавання аудіо та відео.

За додатковою інформацією просимо звертатися до КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» (Ірина Скриль, тел. (050) 403 62 29, (097) 073 18 63).

З огляду на події, що відбуваються, підключення учасників до конференції не є обов’язковим. Обов’язковим є забезпечення дорослими безпечних умов участі дітей та молоді у конференції при можливостях підключення до мережі інтернет.