Грамоти доброчинної акції “Новорічна листівка на передову”

Діти та молодь з різних регіонів України підготували вітальні листівки для наших незламних героїв, що перебувають нині на передовій.  У цей передсвятковий час, ми всі хочемо щоби кожен воїн міг відчути підтримку рідної землі та земляків.
Відповідно до умов акції, учасники повинні були намалювати патріотичну вітальну листівку, якою висловили почуття поваги і вдячності українським воїнам за мужність та оборону нашої країни та прагнення до Перемоги. При виборі листівок перевага надавалася тим роботам, де були відображені символи області або відомі об’єкти, пам’ятки регіону. Всі вони будуть відзначені  дипломами Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді , а автори, чиї роботи увійшли до набору, отримають пам’ятні призи.
Надруковані листівки вже вирушають в регіони. Хай ці листівки зі щирими словами вдячності, підтримки, гордості й пошани нагадають нашим Героям про рідних та близьких, про власну домівку.
До уваги організаторів Всеукраїнської доброчинної акції на підтримку наших Героїв на передовій «Новорічна листівка на передову» у закладах освіти:
1. У обласному етапі акції взяли участь більше 600 учасників.
2. Грамоти створені виключно за електронними заявками!
3. Прізвища та імена учнів написані “методом” Ctrl+C – Ctrl+V, відповідно до заявок, надісланих електронною поштою!
4. Декілька електронних листів мали пошкоджений архів (не відкрилися), у одному з архівів – був вірус!!!
5. Запитання, щодо грамот прошу надсилати на адресу stkharkov@ukr.net з обов’язковою поміткою у темі: для Астапової Т.М.
Дякую за розуміння.
З повагою – Тетяна Астапова.
Посилання для завантаження грамот:

https://drive.google.com/drive/folders/19uTsqmz4Vbi2Vwhjm2-_nWzE9O5u1JS1