Інформація про участь джур середньої вікової групи у ІІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

Із величезним багажем неймовірних вражень повернулися із всеукраїнського вишколу ІІІ-го етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) в середній віковій категорії джури рою «Відважні яструби» куреня імені Івана Сірка Нововодолазького ліцею №3.
Мальовнича закарпатська земля з 20 серпня по 27 серпня приймала кращих джур з різних куточків України. Цього разу до Осоя приїхали 24 команди з різних областей України.
Настільки дітям було цікаво поринути в систему гри «Джура», поглибити свої знання, удосконалити вміння та навики, що не помітили, як вже минуло 8 днів таборування.
Юні джури мали можливість удосконалити свої навики зі стрільби з пневматичної гвинтівки, поглибити знання із дисципліни «Рятівник», «Смуга перешкод», позмагалися у перетягуванні линви, милувалися неймовірним закарпатським краєвидом під час походу, ласували смачним кулішем, спробували себе в ролі таборової старшини, взяли участь у патріотичному забігу «Шаную воїна, біжу за героя України», гідно вели нічну варту по табору і ловили диверсантів.
За цей період «Відважні яструби» (виховник Тиндик Сергій) у складі Колодяжної Діани, Рейзлер Дар’ї, Шапошник Ульяни, Попової Анни, Гладкоскока Ростислава, Тиндика Максима, Сурікова Іллі, Головешка Михайла гідно представили Харківську область на ІІІ-му етапі отримавши безліч нагород та відзнак.
Під час вишколу хлопці й дівчата знайшли багато друзів з різних областей України і чекають з нетерпінням на зустріч у наступному році.
Дякуємо нашим захисникам за можливість жити, творити, пізнавати світ.
Слава Україні! Слава ЗАХИСНИКАМ!