ІІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

З 15 липня по 23 липня рій “Вогняні вовки” куреня імені Івана Сірка Нововодолазького ліцею №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області стали частиною великої всеукраїнської джурівської родини, представивши Харківську область на ІІІ-му етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) у старшій віковій категорії.
26 найсильніших роїв з різних областей України зібралися на прекрасній та мальовничій землі Львівщини – у с. Кам’янка Сколівського району.
Ці 9 днів поєднали в собі все: нові знайомства, тимбілдинг, дружбу, змагання, вишкіл, гутірки, майстер-класи, ігри, мандрівки, творчі вечори і багато інших цікавих та позитивних моментів.
Насичена вишкільна програма була також такими змагами: “Стрільба з пневматичної гвинтівки”, “Метання гранати”, “Туристична смуга перешкод”, історична вікторина “Відун”, “Таборування”.
Джури рою “Вогняні вовки” в складі Дякової Є., Кравцова М., Чернишової А., Немчинової В., Шубан К., Гармаша Д., Кам’янського Я., Сердюка Р. гідно представили нашу область.
Стали кращими серед 26 роїв у змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки (І-е місце) та  конкурсі “Відун” (ІІІ-е місце).Також ІІІ місце посів Сердюк Ростислав, в індивідуальному заліку, у  змаганнях зі стрільби, вибивши 44 з 50 балів. Нові знайомства подарували нові можливості для кращого майбутнього наших джур. Упевнені, що далі буде!!!
Дякуємо нашим захисникам за можливість жити, творити, товаришувати, грати, допомагати!
Слава Україні! Слава ЗАХИСНИКАМ! Слава джурам України!