Інформація про участь джур молодшої вікової групи на ІІІ-му етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Щойно повернулися із Закарпаття юні джури молодшої вікової групи (6-10 років) – рій «Бойові єноти» куреня імені Івана Сірка Нововодолазького ліцею № 3 Нововодолазької селищної ради Харківської області, які брали участь у ІІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

16 роїв наймолодших джур з різних областей України зібралися на прекрасній та мальовничій землі Закарпаття, аби поринути в атмосферу системи «Джури» та поповнити свій багаж знань. За 8 днів діти змогли відкрити для себе багато нового та цікавого: вчилися стріляти з лука та пневматичної гвинтівки, проводили нічне вартування табору та захищали його від диверсантів, співали багато пісень, грали в цікаві теренові ігри, вчилися варити куліш, представляли себе та свою чоту, брали участь у багатьох майстер-класах та гутірках, вчилися впоряду. Тож вишкільна програма була дуже цікавою та насиченою.

Джури рою «Бойові єноти» в складі Бондаренко Ніколєтти, Водолажченко Ксенії, Кіценко Анастасії, Лугової Валерії, Омельника Олександра, Скорохода Івана (виховник Щербак Альона) гідно представили нашу область, пройшовши всю вишкільну програму.

Нові знайомства подарували нові можливості для кращого майбутнього наших джур. Упевнені, що далі буде!!! Чекаємо з нетерпінням на зустріч у наступному році.

Дякуємо нашим захисникам за можливість жити, творити, пізнавати світ.

Слава Україні! Слава ЗАХИСНИКАМ! Слава джурам України!