Конференція “Шляхами мандрів Григорія Сковороди”, присвячена 300-річчю від дня народження великого філософа.

25 листопада 2022 року відбулася конференція за підсумками Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Шляхами мандрів Григорія Сковороди», присвяченої 300-річчю від дня народження великого філософа.
Організаторами заходу виступили Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, філософським факультетом Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації. До участі в акції було подано 21 роботу з 8 областей України: Житомирської, Запорізької, Луганської, Полтавської, Сумської, Харківської, Черкаської, Чернівецької. Конференція відбулася в режимі онлайн.
Під час виступів учасники акції представляли розробки туристських маршрутів, краєзнавчих експедицій, навчально-тематичних екскурсій місцями, пов’язаними з життям і творчістю Григорія Сковороди. Кожна презентація містила маршрут подорожі, картографічні матеріали, опис цікавих місць та екскурсійних об’єктів, вирізнялися високою якістю оформлення матеріалів. Всі доповіді включали в собі пошукову складову та практичне значення.
За підсумками проведення акції всі учасники будуть нагороджені грамотами, планується видання збірки пошуково-краєзнавчих робіт.