Міжрегіональна краєзнавча конференція учнівської молоді «Діти і війна: сучасний вимір», присвячена Міжнародному Дню захисту дітей

Відповідно до п. 245 Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2022 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 15.12.2021 № 1379,  Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Департаментом науки і освіти Харківської  обласної державної адміністрації, Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» за організаційної участі Донецького обласного центр туризму та краєзнавства учнівської молоді та Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства 14 травня 2022 року планувалося проведення  Міжрегіональної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Діти і війна: сучасний вимір», присвяченої Міжнародному Дню захисту дітей.

Враховуючи складну ситуацію, яка склалася в країні та вплинула, без винятку, на кожну область України, КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» пропонує:

  1. Залучити до участі у конференції учнівську молодь кожної області України.
  2. Продовжити строки проведення конференції. Роботи направляти на електронну адресу «Харківська обласна станція юних туристів»  до   05.2022 року. Про термін проведення конференції буде повідомлено додатково з урахуванням поточної ситуації в країні.

З Умовами участі у Конференції можна ознайомитися на сайті КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» st.kharkov.ua. Просимо активно залучати колективи закладів  освіти Вашого району (міста, територіальної громади) до участі у зазначеній Конференції.

За підсумками заходу планується видання збірки робіт учасників.

Про формат проведення Конференції буде повідомлено додатково.

Інформацію можна отримати за телефоном: (066) 521-03-58, Пристюк Надія Петрівна, методист відділу краєзнавства.