Навчальний веб-квест «Музейний предмет».

У період з 26 вересня по 30 жовтня 2022 року Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради проведений навчальний веб-квест «Музейний предмет». Метою проведення веб-квесту було ознайомлення юних музеєзнавців з основними теоретичними питаннями роботи з музейним предметом, відпрацювання практичних навичок використання музейного предмету в експозиції, можливість засобами музейної педагогіки розвинути цифрові компетенції, підвищити рівень культури спілкування в мережі Інтернет та сформувати навички використання ІТ-технологій в освітньому процесі.

У веб-квесті взяли участь 98 учнів з 18 закладів загальної середньої та позашкільної освіти Харківщини, а саме Валківської міської, Донецької, Зачепилівської, Кегичівської, Краснокутської селищних рад та Слобідського, Салтівського, Холодногірського та Київського районів міста Харкова.

Під час проходження веб-квесту учні виконували краєзнавчі завдання, вчилися робити науковий опис та складати історію музейного предмету, створювати музейні колекції та екскурсії. З методикою організації веб-квесту та матеріалами, що надійшли від учасників, можна ознайомитися за посиланням: https://kraeved2021.wixsite.com/website

Усі учасники навчального веб-квесту «Музейний предмет» нагороджені сертифікатами, а кращі роботи творчих колективів будуть відзначені грамотами Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.

Сертифікати учасників можна скачати за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1UmR0DO3XiXehh1gKm1c2N1pzRRzod7xS?usp=sharing