Обласний етап фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!»

#Україна_це_ми#УДЦНПВ

Відповідно до п. 202 Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2023 рік (затвердженого наказом МОН України від 28.11.2022 № 1063) та наказу Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді від 19.12.2022 № 101-А, Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради у період з 01-15 січня 2023 року проведений обласний етап фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!».

В обласному етапі взяли участь здобувачі освіти зі 176 навчальних закладів Богодухівського, Ізюмського, Красноградського, Лозівського, Чугуївського, Харківського районів області та міста Лозова, Київського, Немишлянського, Салтівського, Новобаварського, Слобідського, Холодногірського, Шевченківського, Індустріального районів міста Харкова. Журі відзначило високу якість наданих фотоматеріалів.

Усі учасники отримають грамоти КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради. Найцікавіші фотографії будуть направлені для участі у Всеукраїнському турі фотовиставки.

 

В день Соборності та Злуки

Разом візьмемось за руки.

Захід – Схід ми об’єднаєм,

Україну привітаєм.

Ще не вмерла Україна! –

Гучно Славень заспіваєм.