Онлайн-вікторина до Дня Українського козацтва та Дня захисників та захисниць України.

14 жовтня 2022 року Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, в рамках Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»), проведено онлайн-вікторину до Дня Українського козацтва та Дня захисників та захисниць України.

У вікторині взяли участь понад 950 учнів із закладів загальної середньої та позашкільної освіти Харківщини. Активну участь у вікторині взяли учні Богодухівської, Валківської, Барвінківської, Красноградської, Лозівської, Первомайської, Мереф’янської, Південноміської, Чугуївської міських громад, Коломацької, Краснокутської, Донецької, Зачепилівської, Кегичівської, Сахновщинської, Близнюківської, Безлюдівської,  Височанської, Нововодолазької, Роганської, Солоницівської, Слобожанської селищних та Наталинської, Старовірівської, Біляївської сільських громад, а також учні закладів освіти міста Харкова.

З результатами вікторини можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1JOVdidkn7Mr9hDxa7rNNZxc_mPZ2OkM8?fbclid=IwAR1F5sbw40PJXYe4vdIavPjFtbJ0UAksSoVK2LGJp05a0repUQm0m2ES2Eg
Учасники та переможці онлайн-вікторини будуть нагороджені грамотами та дипломами КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.
Грамоти і дипломи планується підготувати до 6 листопада. Посилання для скачування буде розміщене на сайті КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» (st.kharkov.ua) у розділі «Джура».