Онлайн вікторина, присвячена 250-річчю з дня народження Василя Назаровича Каразіна

10 лютого 2023 року виповнюється 250 років від дня народження видатного просвітителя, вченого, засновника Харківського університету Василя Назаровича Каразіна.  Постановою Верховної Ради України № 1982-IX від 17 грудня 2021 р. «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2022–2023 роках» цей ювілей внесений до переліку пам’ятних дат, що мають бути відзначені на загальнодержавному рівні з метою консолідації та формування історичної свідомості українського народу і збереження національної пам’яті.

З цієї нагоди Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради  за підтримки Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проводить онлайн вікторину, присвячену ювілейній даті.

Метою вікторини є вшанування пам`яті Василя Каразіна, відзначення його внеску у розвиток вітчизняної освіти і науки, виховання учнівської молоді на кращих прикладах служіння Батьківщині.

До участі у вікторині запрошуються учні 9–11 класів закладів освіти Харківської області.

Вікторина відбудеться 10 лютого 2023 року в режимі онлайн.

З 9.00 до 18.00 за посиланням

 https://vseosvita.ua/webquest/start?id=13399&id_user=601611&hash=275d4a3d буде відкритий доступ для проходження квесту, який дасть наступне посилання до участі у вікторині. Після проходження вікторини усі учасники отримають можливість зареєструватися.

У вікторині кожен учасник може взяти участь 1 раз, при реєстрації необхідно чітко вказувати прізвище, ім`я, заклад освіти.

Переможці вікторини будуть відзначені грамотами.