Онлайн-зустріч з експертом в галузі високогірних сходжень, альпінізму та льодолазіння Валентином СИПАВІНИМ

14 лютого 2024 року вихованці КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради стали учасниками онлайн-зустрічі з експертом в галузі високогірних сходжень, альпінізму та льодолазіння, організатором гірських турів на найвищі вершини планети на різних континентах, керівником першої української антарктичної експедиції на масив Вінсон у 2022 році,  володарем  рекорду Книги Гіннеса з каякінгу на найбільшій висоті – Валентином Сипавіним.

Валентин розповів учасникам зустрічі про свій професійний досвід, організацію гірських сходжень і турів, п’ять  успішних сходжень на вершину Евересту, найвищу точку планети у 2017, 2018, 2019, 2021 та 2023 роках в якості учасника та організатора. Наші вихованці дізналися про цікаві програми «7вершин», «7 вулканів» та багато іншого. Крім захопливих розповідей, Валентин Сипавін мотивував дітей до навчання, розвитку та цілеспрямованості особистим прикладом та прикладом інших спортсменів.

Учасники зустрічі мали змогу задати свої запитання і отримати від Валентина змістовну відповідь стосовно його професійної діяльності та подорожей.

За організацію цікавої зустрічі дякуємо факультету геології, географії, рекреації та туризму ХНУ імені В.Н. Каразіна.