Підготовка до участі у ІІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у Закарпатській області

Відповідно до Плану всеукраїнських масових заходів з учнівською молоддю (за основними напрямами позашкільної освіти) на 2024 рік протягом липня-серпня  передбачається проведення ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у Закарпатській області.

Юні джури Харківщини активно готуються до участі у зазначеному заході. Представляти Слобожанщину будуть вихованці гуртків козацько-лицарського виховання КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» (виховники Тиндик С.М., Курило Р.Ю, Щербак А.А.), які результативно працюють на базі Нововодолазького ліцею № 3, мають значний досвід участі та перемог у грі «Джура». В цьому році  змагання юних джур будуть в трьох вікових групах: молодші, середні і старші, а тому виховники роїв нещодавно провели таборування з юними джурами, де опрацьовували різні конкурси, завдання, змагання, які передбачаються на всеукраїнському етапі.

Юні джури змістовно провели час, відпочили, набули певних знань. Тож побажаємо їм успішного виступу на заключному етапі гри «Сокіл» («Джура»)!.