Підсумки конкурсу з велосипедного туризму

Відділ туризму та спортивного орієнтування Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради завершує конкурс з велосипедного туризму, що був розрахований на гуртківців – новачків та розрядників з даного виду туризму, всіх бажаючих туристів.

Питання готували керівники гуртків Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної  ради. Ряд питань містив  також  інформаційні блоки.

Долучилася до підготовки питань і Сизон Анастасія, неодноразова чемпіонка та призерка змагань Кубку України, студентка Харківського Національного технічного університету «Харківський політехнічний  інститут».

У конкурсі взяли участь 191 особа, грамотами за перемогу нагороджені 137 осіб, а за активну участь отримають дипломи 54 особи.

           Переможці конкурсу, їх керівники, тренери, нагороджуються грамотами. Дипломами нагороджуються учасники конкурсу, які  не відповіли правильно бодай на 12 питань. Нижче наводимо таблицю вірних відповідей конкурсу.

Грамоти переможців та дипломи учасників можна завантажити за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1t3lF1X-dZVWKKhatCfw48qMlEvzhTuTQ

Питання Відповідь

А.

Відповідь

Б.

Відповідь

В.

Відповідь

Г.

Відповідь

Д.

1 +        
2   +      
3   +      
4 +        
5 +        
6 +        
7     +    
8 1 4 2 3 5
9 +        
10     +    
11     +    
12   +      
13   +      
14     +    
15     +    
16   + +    
17     +    
18     +    
19     +    
20   +      
21     +