Про підсумки ІІ (Всеукраїнського) туру конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію з активним способом пересування “Мій рідний край”

Підведені підсумки ІІ (Всеукраїнського) туру конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край». На конкурс надійшло 28 звітів від закладів освіти 14 областей України.

На підставі висновків журі ІІ туру зазначеного конкурсу звіт про експедицію юних туристів-краєзнавців Комунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль» Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області», здійснену з 7 червня по 12 червня 2021 року в Харківській та Полтавській областях за темою «Дослідження геоботанічних особливостей лучних фітоценозів лісового заказника місцевого значення «Середньодонецький»» (Керівники: Радченко Олександра Михайлівна, учитель географії, Шестак Дмитро Леонідович, учитель інформатики, Водолазька Олена Віталіївна, учитель хімії) посів ІІІ місце. Вітаємо юних туристів-краєзнавців та їх керівників!