Цікаві та змістовні заняття гуртка “Історичне краєзнавство”

«У грудні що не день – той свято!» – казали наші предки. Починаючи від «Видіння» – свята Введення Пресвятої Богородиці до Храму – й до Різдвяно-Новорічних свят, українці в давнину віддавали шану Богу та рідній Землі, раділи зустрічам з родом та спостерігали за природою в очікуванні Нового поліття.

Педагогічний колектив Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради велику увагу приділяє національно-патріотичному вихованню здобувачів освіти під час гурткових занять. Як приклад, можна навести роботу гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник Сушко В.А.), який працює на базі Комунального закладу «Харківський науковий ліцей «Обдарованість»» Харківської обласної ради.

Занурення юнацтва у чарівний світ української культури відбувається не тільки у формі лекційної подачі матеріалу, а й інтерактивно: молоді люди мають змогу вбратися у старовинний одяг й відчуть на собі магію традиційного костюму, заспівати старовинних слобожанських колядок та щедрівок, Можна сказати, що народні танці не просто викликали зацікавлення, а вже користаються популярністю.

Найкращі результати дає системний підхід, тож, саме співпраця школи та позашкілля й має продовжуватися на благо наступним поколінням, на користь майбуттю Україні.