Участь у відкритих змаганнях Миколаївської області зі спортивного (пішохідного) туризму серед юнаків «Кубок Бугу»

15 червня 2022 року відбувся перший тур змагань Кубку України серед юнаків – відкритих змагань Миколаївської області зі спортивного (пішохідного) туризму серед юнаків «Кубок Бугу».

Організаторами даного заходу виступили Миколаївський обласний Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді спільно з Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді. Організатори запропонували юним туристам з усієї України взяти участь в Кубку онлайн, розробивши цікаву модель його проведення. Однією з ключових цілей заходу стала підтримка комунікацій між тренерами й спортсменами та підготовка гуртківців до туристських змагань.

У змаганнях взяли участь 30 команд з різних куточків України. Харківську область представили дві команди: команда КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради (тренер Олександр Карасьов) та команда Чугуївського центру туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради Харківської області (тренер Сергій Лисенко).

Розв’язання тактичних завдань та заповнення Google-форм в трьох-хвилинному обмеженні часу на кожне питання, дало можливість отримати неоціненну практику, яка знадобиться дітям для участі в майбутніх змаганнях на місцевості, які обов’язково відбудуться після Перемоги.