Вікторина «На захисті України», присвячена Дню захисників та захисниць України.

29 вересня 2023 року Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради була проведена вікторина «На захисті України», присвячена Дню захисників та захисниць України. Учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти відповідали на питання про історію боротьби українського народу за свободу і незалежність, українські військові формування, видатних захисників України минулого та сучасності.

У вікторині взяли участь більше 1700 учнів та вихованців закладів загальної середньої  та позашкільної освіти всіх районів  Харківської області, міста Харкова, учні – переселенці, які проживають  в Запорізькій, Полтавській, Львівській областях, а також навчаються за кордоном. Особливо активними були учасники з Богодухівського району, Дергачівської, Золочівської, Краснокутської територіальних громад, а також закладів освіти міста Харкова.

Після підведення підсумків протокол з результатами вікторини буде розміщений на сайті станції у розділі «Новини», там же буде розміщено посилання на грамоти переможців.

Дякуємо за участь!  Вітаємо всіх з Днем захисників та захисниць!
Бажаємо всім Перемоги і миру!