Всеукраїнські змагання на Кубок України з велотуризму

Завершилися змагання на Кубок України серед юнаків з велосипедного туризму, що відбулися на Закарпатті, у яких взяла участь команда Харківської області.

Команда юнаків з велосипедного туризму посіла третє командне місце у комплексі, що складається з дистанцій фігурного водіння велосипеда, тріалу, велокросу та третє командне місце на дистанції «Смуга перешкод».

В індивідуальному заліку на дистанції фігурного водіння велосипеду переможцем став Івасюк Владислав, учень 11 класу Комунального закладу «Золочівський ліцей №2». Серед дівчат переможницею стала Сизон Анастасія, студентка І курсу Харківського національного технічного університету «ХПІ» (спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» група СГТ 122), випускниця Комунального закладу «Мереф′янська ЗОШ №3». Вони ж були призерами і на дистанції тріал. У підсумку Івасюк Владислав, вихованець Касян Ірини, керівника гуртків Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, посів загальне третє місце, а Сизон Анастасія – друге. Їх результати вплинули на те, що команда Харківської області посіла третє місце. Вищеназвані спортсмени на відкритті змагань піднімали прапор заходу у якості переможців змагань Кубку України минулого року, а на церемонії нагородження отримали грамоти, медалі та кубки в особистому та командному заліку.

Вітаємо переможців!