Всеукраїнський конкурс документального аматорського кіно «Українська революція: ретроспективний погляд через 100 років».

У  період з 6 листопада 2023 року по 29 лютого  2024 року  Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді за підтримки  Департаменту освіти і науки Донецької обласної військової адміністрації провели ІІІ Всеукраїнський конкурс документального аматорського кіно «Українська революція: ретроспективний погляд через 100 років».

Харківську область активно та гідно представили  заклади освіти міста Харкова:

  • Комунальний заклад «Харківський ліцей № 87 Харківської міської ради» (керівник Леус Лариса Вадимівна) – І місце за напрямом «Микола Міхновський – український самостійник, ідеолог націоналізму  та збройної боротьби за незалежність (до 150 річниці з дня народження)»;
  • Комунальний заклад «Харківський ліцей № 83 Харківської міської ради» (керівник Дудко Сергій Павлович);
  • Комунальний заклад «Харківський ліцей № 108 Харківської міської ради» (керівник Смага Тетяна, Дударева Марія, Мірошниченко Ілля, Іванов Владислав) – І місце за напрямом «Українське культурне Відродження 20-х рр. ХХ ст.».

Організатори конкурсу висловлюють юним дослідникам та педагогам побажання продовжувати дослідження  суспільно-політичної та духовної спадщини українського народу, історичних і сучасних подій та фактів національно-визвольної боротьби українського народу, використовувати свої напрацювання в освітній та музейній роботі, популяризувати його у засобах масової інформації.

Вітаємо переможців!