Виїзний семінар-практикум керівників народознавчих гуртків та фольклорних колективів

24 листопада 2021 року Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради провів обласний семінар керівників народознавчих гуртків та фольклорних колективів «Етнографічні особливості історико-культурної спадщини на прикладі Зміївської територіальної громади». У роботі семінару брали участь понад 20 учителів, керівників гуртків і творчих колективів Валківської, Лозівської, Чугуївської, Південної міських рад, Роганської селищної ради, Чкалівської селищної ради, а також закладів освіти Харківської міської ради.

Під час роботи семінару на базі Зміївського краєзнавчого музею його директор Сайяний М.І. ознайомив учасників з оновленою експозицією, розповів про нові археологічні розвідки на території Зміївщини, цікаві знахідки та реставровані артефакти різних історичних епох. В рамках семінару відбулася зустріч з директором відділу культури, молоді, спорту та туризму Зміївської міської ради Бідуліним О.А., на якій обговорили питання співпраці з КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.

З історико-культурною спадщиною села Гайдари учасників семінару ознайомив директор музею-садиби О.М. Іваницького Дмитро Ляшенко. Музей створено на громадських засадах, але завдяки ентузіазму молодих співробітників експозиція постійно поповнюється.

Учасники семінару виявили зацікавленість запропонованою тематикою та її впровадженням у навчальний процес закладів освіти області.