Заняття гуртків в умовах воєнного стану.

Заняття гуртків Комунального закладу “Харківська обласна станція юних туристів” Харківської обласної ради  продовжують систематично проводитися з використанням платформ для дистанційного навчання.

У Комунальному закладі “Харківська спеціальна школа ім. В.Г.Короленка” Харківської обласної ради було організовано низку онлайн-екскурсій найвідомішими музеями світу в межах розлогої теми “Експозиційна робота музею”. Завдяки сайтам, які розроблені для висвітлення роботи музеїв Європи, групою учнів-музеєзнавців було вивчено тему “Просвітницька діяльність музеїв”. Тема мала кілька блоків, як-от: культурно-просвітницька діяльність музеїв та її форми, науково-просвітницька діяльність музеїв та її форми тощо (керівник Петрикіна А.).

В залежності від безпекової ситуації в конкретних громадах Харківської області керівники гуртків-сумісники проводять заняття в очній формі. На фото заняття гуртка “Народознавство” Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області (керівник Романченко О.В.).

Школа юних істориків КЗ “Харківська обласна станція юних тристів” також відновила заняття в онлайн-форматі, до яких долучаються здобувачі освіти  з багатох куточків Харківської області та міста Харкова (керівник Єремєєва К.А.).

Незважаючи на досить складну ситуацію в Балаклійській міській раді, заняття гуртка “Екологічне краєзнавство” (керівник Пурдя Л.А.) проводиться в дистанціній формі з викоритсанням програми для створення відеоконференцій Zoom.  На фото вихованець гуртка “Еколоічне краєзнавство” Головінов Оскар, тема заняття: “Класифікація озер за походженням їх улоговин. Геологічна діяльность озер”.