Змагання юних геологів.

28 квітня 2022 року  Івано-Франківським обласним державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за підтримки департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації був проведений 44-й  зліт-змагання юних геологів. Учасниками заходу також була команда Харківської області.

На відкритті змагань юних геологів привітали Косило Михайло Юрійович – кандидат педагогічних наук, доктор філософії, Заслужений працівник освіти України,  директор Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та Хомин Володимир Романович – професор, доктор геологічних наук, завідувач кафедри Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Змагання юних геологів відбувались в онлайн-форматі. Кожна з команд виступила з презентацією та доповіддю за темою своєї роботи.

Команду Харківської області представили вихованці гуртка «Геологічне краєзнавство» КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» (керівник – Вовк Володимир Федорович), які гідно виступили на змаганнях та зайняли почесне ІІІ місце.

Команда Харківської області нагороджена грамотою Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Керівнику команди Харківської області Вовку Володимиру Федоровичу висловлена подяка Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за якісну підготовку команди до змагань юних геологів.

Вітаємо переможців!