Зимові канікули

Цікавими та змістовними були зимові канікули у вихованців КЗ «Харківська обласна станція юних туристів». Туристські подорожі Україною, відвідування зимових свят у Харкові, змагання юних велотуристів, майстер-класи з народознавства тощо.

Переможці всеукраїнських змагань і конкурсів під керівництвом Пушкар І.І., Пристюк Н.П. здійснили захоплюючу подорож до Львова, де ознайомилися з історичними, культурними пам’ятками міста, особливостями святкування католицького Різдва. Юні геологи та археологи станції юних туристів (керівники Распопов А.М., Беліменко А.О.) подорожували по Прикарпаттю, зокрема відпочивали в Яремчі, Ворохті, Буковелі, відвідали музей писанки в Коломиї.

Юні екологи (керівник Кривопустов С.М.) побували на Закарпатті (Ужгород – Мукачеве – Берегово), де не лише вивчали історію цього куточку України, але й купалися в басейні термальних джерел у м. Берегове. Юні велотуристи (керівник Касян І.І.) провели змагання з велотуризму у закритому приміщенні, які присвятили успішному завершенню туристського сезону 2021 року. Вихованці Касян І.І. перемогли у змаганнях на Кубок України серед учнівської молоді з велотуризму (І місце, смт Есхар, Харківська область, вересень 2021р.) та виконали нормативи: 3 вихованця підтвердили звання кандидатів у майстри спорту, 8 вихованців виконали І (дорослий) розряд! Чудові результати!

Традиційно у період канікул у краєзнавчому відділі закладу проводяться майстер-класи з народних ремесел під керівництвом                    Коваленко М.Л.: 29 грудня 2021 року, 5 січня 2022 року – майстер-класи із виготовлення вовняної новорічної іграшки методом мокрого валяння.

Вихованці гуртків також відвідали новорічні вистави у КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» Харківської обласної ради, здійснили екскурсії по святковому Харкову.