Результати обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях»

01.11.22 року завершився прийом робіт на перший (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд). Юні краєзнавці Харківщини активно долучилися до участі у зазначеному заході. На конкурс до Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради було подано 280 робіт від закладів загальної середньої та позашкільної освіти Богодухівського, Дергачівського, Ізюмського, Красноградського, Лозівського, Харківського, Чугуївського районів, Мереф’янської міської ради та всіх районів міста Харкова. Відповідно до вікових груп: 65 учасників віком 6 – 10 років, 128 учасників  віком 11 – 14 років, 87 учасників віком 15 – 17 років.

З результатами обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» можна ознайомитися тут:Результати обласного етапу конкурсу есе І група (1) Результати обласного етапу конкурсу есе ІІІ група (1) Результати обласного етапу конкурсу есе ІІ група (1)

Грамоти переможців та дипломи учасників можна скачати за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1ncc-eFMXRP6mFXf6_BSKMNTCM86qRsOk

Питання за номером: 066 521 03 58, Пристюк Надія Петрівна.