Серія туристсько-краєзнавчих інтернет-конкурсів, присвячених Дню захисту дітей.

Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» оголошує проведення у червні 2022 року серії туристсько-краєзнавчих інтернет-конкурсів, присвячених Дню захисту дітей. Тематика конкурсів охоплює питання як чисто спортивно-туристського, так і краєзнавчого напряму.

Розпочинаємо серію питаннями з пішохідного туризму (автор Крупко М.Ф.), питаннями на тему «Видатні особистості» (автор Касян І.І.), та питаннями Сизон Анастасії, вихованки гуртка велосипедного туризму Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, що працює у місті Мерефа.

Запрошуємо юних туристів і краєзнавців, усіх зацікавлених учнів та дорослих, взяти участь у конкурсах. Відповіді на питання цих перших трьох конкурсів надсилайте на адресу Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради stkharkov@ukr.net до 15 червня 2022 року.

Усі учасники, хто надішлють правильні відповіді на всі питання конкурсів, будуть відзначені грамотами Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.

Питання Крупка М.Ф. пішохідний туризм

Питання Касян І.І.

Питання Сизон Анастасії